Курс гривны

НБУ на 11.12.2017

GBP
100
GBP
3636,88 7,539
RUB
10
RUB
4,57 -0,001
EUR
100
EUR
3183,18 -13,109
USD
100
USD
2710,93 -1,002
Источник: НБУ

Дитяча юнацька спортивна школа Ірпеня

Печать
PDF
Дитяча юнацька спортивна школа Ірпеня

1 січня 1958 року в місті Ірпені організована та почала функціонувати дитяча спортивна школа. У школі були відкриті відділення легкої атлетики, волейболу, баскетболу. Навчально - тренувальні заняття проводились в єдиному спортивному залі міста - середньої школи №3. Перші тренери школи: Михайлюк С. - легка атлетика, Ситников В. - волейбол, Катриченко В. - баскетбол. У 1965 році школа перейменована в дитячо-юнацьку спортивну школу. Призначений новий директор - Ярошенко В.С., який протягом тридцяти семи років очолює колектив школи.
У ДЮСШ, за час її існування, працювали групи з легкої атлетики, плавання, тенісу та настільного тенісу, волейболу, баскетболу, спортивної та художньої гімнастики, водного поло, вільної боротьби, футболу, гандболу, спортивного орієнтування, в яких займалося близько тридцяти тисяч юних спортсменів. У 1966 році школою вперше підготовлені спортсмени - першорозрядники, які ввійшли до складу збірної команди області. З того часу, ось уже більше тридцяти років, учні ДЮСШ постійно захищають честь Київщини на Всеукраїнських змаганнях в складі збірної області.
Семидесяті роки для школи були ознаменовані спортивними перемогами з волейболу, футболу, плавання, вільної боротьби в першості України.
З 1982 року школа стає центром всіх великих обласних та Всеукраїнських змагань з волейболу, вільної боротьби та футболу. В цей період школа приділяє увагу не лише вдосконаленню спортивної майстерності учнів, а й розвитку масовості, наближенню місць занять до місць проживання та навчання дітей. Високі показники спортивної роботи школи, успішні виступи її вихованців на республіканських змаганнях стали одним із важливих факторів створення в місті Ірпені дорослих команд з футболу - "Динамо" (ІІ ліга) та волейболу - "Спартак" (жінки, ІІІ група), у складі яких виступають випускники ДЮСШ.
У 1986 році Ірпінська ДЮСШ стає учасником ВДНГ СРСР, де нагороджена дипломом ІІІ ступеня. В 1987 році в школі вперше відкрита група спортивного вдосконалення з волейболу. У восьмидесяті роки школа досягла значних спортивних здобутків не лише в волейболі, а й у вільній боротьбі та футболі. Юні борці школи стають багаторазовими переможцями особисто - командних першостей області, чемпіони ХХХ-ої Спартакіади школярів України, ІІ-х юнацьких Ігор УРСР.
У зв'язку з віднесенням Ірпінського регіону до зони посиленого радіаційного контролю, в ДЮСШ у 1990 році відкривається відділення загальнофізичної підготовки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, основною метою якого є зміцнення здоров'я, загартування дітей, розвиток основних фізичних якостей. У дев'яностих роках у школі відкриваються нові відділення, учні яких успішно виступають на обласних та Всеукраїнських змаганнях: відділення гандболу; відділення спортивного орієнтування; відділення легкої атлетики.
Учні відділення гандболу - переможці першості України на призи клубу "Стрімкий м'яч" 1996 -1998 років. Орієнтувальники школи протягом 1997-2001 років - незмінні чемпіони області, багаторазові переможці та призери Всеукраїнських змагань. Волейболісти протягом 90-х років підтримують статус найсильніших в області, у 1999 році стають бронзовими призерами першості ЦСК "Гарт" України. Учні школи постійно успішно виступають в спортивних іграх Київщини. Славу Ірпінської ДЮСШ творили ентузіасти-педагоги, тренери: Славінський Г.М., Тарнавський В.С., Лисов В.Г., Кобець О.І., Бойко Ю.І. та інші. За час свого існування ДЮСШ підготувала 4 майстри спорту, 38 кандидатів в майстри спорту, 436 спортсменів - першорозрядників, близько 8000 учнів виконали нормативи масових розрядів.

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Дитяча юнацька спортивна школа Ірпеня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
На отдых в Закарпатье весной привлекает его удивительная природа.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Я хочу купить квартиру в Ирпене, недорого от застройщика.