улица Капитана Зайцева  0

улица Капитана Зайцева улица Капитана Зайцева
город Ирпень
Киевская область
Украина 08200

       Вулиця капітана Зайцева

        Вулиця капітана Зайцева — колишня вулиця 3-лінія, перейменована в 1980 р. на честь нашого земляка, який героїчно загинув у роки Великої Вітчизняної війни.
Володимир Петрович Зайцев, комсомолець 30-х років, народився в сім’ї залізничника Петра Петровича Зайцева, колишнього депутата селищної ради Ірпеня. Після закінчення на “відмінно” Одеського військового училища в 1939 р. Володимир обрав місцем служби Далекий Схід, де було найбільш небезпечно. Велика Вітчизняна війна застала його на посаді командира взводу. А вже в грудні 1941 р. командир роти лейтенант Зайцев брав участь у розгромі фашистів під Москвою. За особисту хоробрість, виявлену в бою, він був нагороджений орденом Червоної Зірки.
        У літніх боях 1942 р. старший лейтенант Зайцев був тяжко поранений, а після одужання — призначений командиром стрілецького батальйону. Брав участь у багатьох боях і за вміння командувати підрозділом нагороджений орденом Олександра Невського. Після другого поранення знову був направлений на фронт.
        В історичній битві “Багратіон” батальйон Зайцева 26 червня 1944 р. вийшов у тил ворожого угрупування на автомагістралі Бобруйськ-Мінськ в районі с.Сичково і протягом 26 годин відбивав контратаки противника та завдав великих втрат ворогу в техніці і живій силі. В результаті, бобруйське угрупування німців було остаточно знищено. І в липні 1944 р. у боях з фашистами в районі села Волчанка (Білорусія) капітан В.П.Зайцев загинув смертю хоробрих.

 

 Категория каталога: город Ирпень
КорректорRSS-новости

Системная информация: на генерацию сервером выделено: 7,824,704 бит | Времени: 0.20594000816345 мин. | Ошибок: 0

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Золотые страницы Ирпеня справочник GP - Улицы, топография - город Ирпень - улица Капитана Зайцева - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
отдых в Карпатах
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Покупка новой квартиры от застройщика Ирпень гарантирует отсутствие проблем с предыдущими владельцами квартиры.