улица Рыбака  0

улица Рыбака улица Рыбака
город Ирпень
Киевская область
Украина 08200

       Автор “Переяслівської ради”

        Колишня вулиця 7-а лінія, перейменована в 1979 році на честь видатного українського письменника, лауреата Державної премії СРСР, відомого громадського і політичного діяча Натана Самійловича Рибака.
        В Ірпені по вулиці Жовтнева, 102, в будинку за високими осокорами прожив він понад двадцять років. Тут письменник працював над своїми визначними творами “Переяслівська рада”, “Час сподівань і звершень”, “Солдати без мундирів” та ін.
        Письменник Анатолій Хорунжий, сусід Н.Рибакаі в Ірпені, згадував: “Праця у тихому закутку, перепочинок, прогулянка — і знову робочий стіл. Не було більшого щастя для письменника…”
        Не забував Н.Рибак Ірпінь і на відпочинку. Один із його друзів, з яким вони познайомилися в санаторії під Києвом, професор клініки внутрішніх хвороб А.Пелещук писав у своїх спогадах про Н.Рибака: “Любили ми говорити про Ірпінь — і річку, і місто. Згадували мальовничі береги, чудові масиви, що прилягали до них, сусідні місця — Бучу, Ворзель. Згадували історію цих місць, видатних діячів культури, які бували в Ірпінському будинку творчості…”
        У письменника Натана Рибака було багато творчих задумів, яким, на жаль, не судилося здійснитись. 11 вересня 1978 р. він трагічно загинув у автомобільній катастрофі в Гостомелі.

 

 Категория каталога: город Ирпень
КорректорRSS-новости

Системная информация: на генерацию сервером выделено: 7,823,824 бит | Времени: 0.19466590881348 мин. | Ошибок: 0

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Золотые страницы Ирпеня справочник GP - Улицы, топография - город Ирпень - улица Рыбака - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
отдых в Карпатах
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Покупка новой квартиры от застройщика Ирпень гарантирует отсутствие проблем с предыдущими владельцами квартиры.