улица Д. Попова  0

улица Д. Попова улица Д. Попова
город Ирпень
Киевская область
Украина 08200

       Родоначальник вітчизняної гомеопатії

        Вулиця Дем’яна Попова — колишня вулиця 60-річчя СРСР, перейменована в 1993 р. на честь Дем’яна Володимировича Попова, родоначальника вітчизняної гомеопатії, який проживав в Ірпені з 1947 по 1990 рік.
        Д.В.Попов народився 13 листопада 1899 р. в селі Гапонівка (нині Яблунівка) Лохвицького повіту Полтавської губернії. Мріяв стати архітектором. Але доля склалася інакше. Після закінчення Одеського медичного інституту Дем’ян Володимирович розпочинав свою кар’єру як хірург. Ще в студентські роки Д.Попов знав про існування гомеопатичного методу лікування. Працюючи завідуючим сільською лікарнею на Кіровоградщині, він серйозно зацікавився гомеопатією. Володіння іноземними мовами дало Д.Попову змогу простудіювати основоположні праці відомих зарубіжних гомеопатів Ганемана, Неша, Шаретта. Він почав застосовувати гомеопатичні ліки в стаціонарі своєї лікарні. Результати виявилися настільки несподіваними, що в 1935-му Попов залишив хірургію. Переїхавши до Києва, почав працювати гомеопатом в поліклініках на Подолі, Андріївському узвозі, а закінчив офіційну трудову діяльність в поліклініці лікарні імені Жовтневої революції. Гомеопатії присвятив 51 рік життя. За цей час прийняв близько мільйона хворих. Він став творцем Київської гомеопатичної школи і назавжди війшов в історію вітчизняної і зарубіжної медицини.
        В лютому 1990 р. за великий внесок у розвиток вітчизняної гомеопатії Д.Попов був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
        Міжнародна гомеопатична організація нагородила в 1991-му медаллю за розвиток гомеопатії в своїй країні Д.Попова посмертно. З 1991 р. в Києві працює Центр гомеопатії ім. Дем’яна Попова. Його справу продовжили діти й онуки.
        В Ірпені Дем’ян Володимирович бував ще до війни, коли приїздив у гості до композитора В.Я.Йориша. У 1947 р. Д.Попов купив у нашому місті невеликий будинок із земельною ділянкою, де він відпочивав багато років і звідки, навіть на схилі літ, повертався до Києва пішки, напрямки через ліс.
        У нашому місті Дем’ян Володимирович часто спілкувався з письменниками з Будинку творчості, лікував місцевих жителів. Ірпінські старожили і досі з вдячністю згадують цього прекрасного лікаря і чуйну людину.

 

 Категория каталога: город Ирпень
КорректорRSS-новости

Системная информация: на генерацию сервером выделено: 7,830,680 бит | Времени: 0.21866393089294 мин. | Ошибок: 0

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Золотые страницы Ирпеня справочник GP - Улицы, топография - город Ирпень - улица Д. Попова - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
отдых в Карпатах
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Покупка новой квартиры от застройщика Ирпень гарантирует отсутствие проблем с предыдущими владельцами квартиры.