улица Центральная  0

улица Центральная улица Центральная
город Ирпень
Киевская область
Украина 08200

Однобока вулиця

—Ті, хто колись “хрестив” ірпінські вулиці, довго собі голови в пошуках назв не морочили. Де вулиця пролягала? У центрі. От і назвали її Центральна. Завдяки центральному розташуванню вулиця вийшла однобокою. Вона прилягає до залізниці, яка ділить Ірпінь на дві половини. Такі ж однобокі Ленінградська й Підгірна вулиці, що прилягають до залізниці в східній частині міста.
Колись за адресою Центральна, 15 мешкав знаменитий Максим Рильський. Під час німецько-фашистської окупації тут розташувалося гестапо. Після війни цю дачу придбав письменник Вадим Собко. Він так і не дізнався, що відпочивав на мінах. Вже після смерті літератора його зять, копирсаючись у землі, виявив тут ящики з мінами. Довелося викликати саперів.
Ірпінці посадили вздовж залізниці дерева, щоб захистити себе від шуму і шкідливих викидів у атмосферу. Нині дерева поступово зрубують, а на їх місці виростають крамниці і заклади для відпочинку. Будівлі теж затуляють Центральну вулицю від залізниці, але, на відміну від дерев, кисню не дають.
А.ЗБОРОВСЬКИЙ, краєзнавець

 Категория каталога: город Ирпень
КорректорRSS-новости

Системная информация: на генерацию сервером выделено: 8,111,880 бит | Времени: 0.23453998565674 мин. | Ошибок: 0

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Золотые страницы Ирпеня справочник GP - Улицы, топография - город Ирпень - улица Центральная - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
отдых в Карпатах
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Покупка новой квартиры от застройщика Ирпень гарантирует отсутствие проблем с предыдущими владельцами квартиры.