УДАР працює проти опозиції

Печать
PDF
bdbfc0ac6f01abbf402d0edfb04ccd0aІрпінь, 95 округ – УДАР працює проти опозиції, а Віталій Кличко не тримає слово. Важко вести війну на кількох фронтах. Ще важче – коли б'ють у спину. Ті, хто пообіцяв підтримувати... В цьому окрузі Кличко не захотів знімати свого кандидата Юракова, тим не менше – кандидат від Об'єднаної опозиції Кутовий переміг, за надзвичайно жорстких умов. Не кого-небудь – генерала Мельника переміг! А заодно з ним кандидата від УДАРу й усіх інших.
 
ОВК дотепер не визнає переможця. Робота комісії усіляко блокується. Чиїх "спортсменів" із посвідченнями "журналістів" там більше – від Мельника, чи від УДАРу, сказати важко. Кандидат від Кличка протягом трьох днів закидає ОВК скаргами, ставлячи під сумнів протоколи з дільниць і тим самим гальмуючи роботу комісії. До певного часу ми мовчали. Сподівалися, що кандидат від УДАРу вгамується. Тим більше, що паралельно ми робимо кроки для налагодження співпраці з УДАРом у новій Раді. Про намір співпрацювати з Об'єднаною опозицією у парламенті заявив і Віталій Кличко.
 
Боролися за округ самотужки, не розраховуючи на УДАР. Надавали Кутовому юридичну підтримку. Представники штабу і члени Ради Об'єднаної опозиції виїздили в Ірпінь з журналістами, і я в тому числі. Боролися з Мельником. Якби тільки з Мельником... Учора терпець увірвався. На засіданні Ради Об'єднаної опозиції, де ми вирішували, як захищати перемогу мажоритарників у найбільш проблемних 15 округах, на вимогу членів Ради Олександр Турчинов набрав Віталія Кличка прямо у залі засідань.
 
Кличко вислухав, пообіцяв нам підтримку в Ірпіні та запевнив Турчинова (члени Ради були свідками телефонної розмови), що УДАР негайно відкличе усі оті скарги, задля прискорення процесу підрахунку голосів. А тепер увага! Щойно з Кутовим я перевірив документи в ОВК 95 округу. За останні три дні в ОВК подано 70 скарг, з них 32 – кандидатом від УДАРу, жодна скарга – ним не відкликана!
 
І ще увага! Останню скаргу кандидат від Кличка зареєстрував учора, 30 жовтня, о 23:45 – попри "твердое мужское слово" Віталія, яке він нам дав чотирма годинами раніше.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - УДАР працює проти опозиції - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика