Гриценко: На Київщині ми завалили Мельника, на Черкащині - Губського

Печать
PDF
5516 lБоротьба за захист результатів голосування триває по всій країні. №3 виборчого списку Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Анатолій Гриценко повідомляє, що вдалося відстояти результати по Ірпеню та Каневу (95 і 197 округах відповідно).

На своїй сторінці у мережі facebook Гриценко пише з Канева:

«Це вже агонія, без жодних шансів для Губського. Подивилися протоколи: наш кандидат Даценко переміг упевнено, з відривом у 5000 голосів. Це добра новина. Членів ОВК ми з Томенком попередили: нехай тільки змінять хоч одну цифру в протоколах з дільниць - сядуть на шість років. Досить ігрищ!».

Така ж сама війна, за словами Гриценка, триває наразі в Ірпені, де змагаються кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» і сумнозвісний Петро Мельник.

«В цьому окрузі впевнено переміг кандидат від "Батьківщини" Кутовий. Відправив у нокаут отого відомого своїм хамством генерала податкової Мельника.

Вже підраховано 97,36% голосів в окрузі. Результат: перше місце - Кутовий, 23573 голоси; друге місце - Олександр Юраков (УДАР), 19618; третє - генерал Мельник (ПР), 18161 голос», - повідомив Гриценко.

Він також нагадав, що їздив до Ірпеня 23 жовтня: «Тоді я помітив, що на бордах Мельник жодним чином не асоціював себе з Партією Регіонів, ні кольором, ні символікою. Називав себе "єдиним кандидатом від Приірпіння". Не допомогло», - констатує Гриценко.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Гриценко: На Київщині ми завалили Мельника, на Черкащині - Губського - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика