Хитрозроблений

Печать
PDF
Безымянный4Розвиток міста Буча головним чином полягає у відсутності хаотичної забудови‬. Під виразом "хаотична забудова" я маю на увазі і наявність зведених за останні роки багатоповерхівок і певні дії недобросовісних забудовників, які отримують земельну ділянку з цільовим призначенням "для будівництва індивідуального житлового будинку", а будують багатоквартирний або ж зблокований житловий будинок з окремими входами.

На конкретному прикладі спробую відповісти: у чому ж полягає зацікавленість забудовника зводити багатоквартирний будинок по схемі індивідуального будівництва? Причина одна: шалена жадоба грошей, яка полягає у економії відрахувань на благоустрій території та несплаті до місцевого бюджету.

Сама ж схема уникнення сплати проста і для її успішної реалізації не потрібно якихось фахових здібностей, достатньо хитрості, нахабності та цинічності її лобіста. В нашому випадку таким критеріям відповідає депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній, який будучи депутатом минулого скликання (2006-2010) ходив у протертих штанях, а зараз шляхом обману та застосування схем "доріс" до забудовника і цинічно бреше, щоб уникнути сплати пайового внеску.

Саме з цих відрахувань до місцевого бюджету акумулються кошти на будівництво та ремонт соціальних об'єктів (доріг, стоянок, шкіл, садочків тощо).

До суті. Отримавши 10 соток по вул.Пролетарській і придбавши поруч з нею ділянку 13 соток для індивідуального житлового будівництва Таможній вирішив не зупинятись на банальному перепродажу землі, чим не гребував заробляти раніше, а на повну скористатись і землею, отриманою за безцінь, і тимчасовим статусом депутата, який дозволяє йому входити у різні владні кабінети для лобіювання схеми.

Першим кроком у хитрій схемі Таможнього став умисний розподіл двох сусідніх земельних ділянок без зміни цільового призначення. Щоб не сплачувати пайову участь у розмірі 4% від загальної суми інвестицій в будівництво, він оформив державні акти на 12 маленьких діляночок приблизною площею по 1,5-2сотки.
Таможній
За сприяння архітектури міста, через виконком він присвоїв їм окремі юридичні адреси та розпочав будівництво зблокованих будинків площею близько 200 м.кв кожний, сльозно обіцяючи виконати всі зобов'язання перед містом. Але вже тоді цинічно брехав (див. відео http://youtu.be/btzf8CL7U6E), оскільки для реалізації схеми потрібно було позитивне голосування членів виконкому.

Загалом, проектом Генерального плану м.Буча передбачено три категорії забудов: садибна, блокована та багатоповерхова.

Блокована від садибної відрізняється щільністю забудови, відсутністю протипожежних розривів, які мають бути до 8 метрів і, головне, обов'язковою сплатою пайових внесків, які передбачені чинним законодавством України для об'єктів площею більше 300м.кв.

Також, Генпланом та ДПТ розрахована щільність забудови та заселення людей на визначених територіях. Наприклад, надаючи 10 соток під приватну забудову міська рада розраховувала на проживання на даній території в середньому 4 осіб (2дорослих і 2 дітей). Натомість в забудовах Таможнього на цих 10 сотках буде жити 6 сімей, що незапланованим тягарем лагає на комунальну та соціальну сфери міста.

Саме через непорядність таких горе-забудовників затягується розвиток мікрорайону, не прокладається каналізація, вантажівками розбиваються під'їздні шляхи, не асфальтуються дороги, ускладнюється ситуація із соціальними об'єктами.

В травні 2014, згідно декларації, будівництво по вул.Пролетарській введено в експлуатацію, натомість обіцяна Таможнім пайова участь у розмірі 4% досі не поступила на рахунки місцевого бюджету, і скоріш за все, вже ніколи не поступить.
10659428 770681119645401 8884034514743433951 n
Економія на сплаті 4% пайової участі дає свої дивіденти: здавши в експлуатацію об'єкт по вул.Пролетарській Таможній придбав собі джипа (на фото), який якраз вартує недоплачених у місцевий бюджет коштів.

Ось така ціна слова та власного іміджу цього горе-політика та "корінного бучанця у 5-му поколінні", для якого обдурити громаду - як раз плюнути, тому відповідне ставлення, яке точно відображається у народному варіанті назви статті, й громади до нього...

P.S. Обов'язково дивитись відео: http://youtu.be/btzf8CL7U6E
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Хитрозроблений - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.