В єдності - сила!

Печать
PDF
1 foto 1З 3 по 5 липня 2015 року у Києві відбувся 3-х денний навчальний семінар організований "Об’єднанням "Самопоміч". 

З багатьох міст України завітали до нашої столиці активісти для обміну досвідом та обговорення важливих питань.

Ірпінську команду "Об’єднання "Самопоміч" на семінарі представляв Сергій Мудрак, а команду з сусіднього міста Буча - Рустам Селімов.

На обговорення винесли багато цікавих та корисних проектів та ініціатив, які реалізовує "Об'єднання "Самопоміч" у різних куточках нашої країни.
 
На фото: Сергій Мудрак, Олег Березюк та Рустам Селімов.

На семінарі велику увагу було приділено механізмам координації органів місцевого самоврядування з парламентом та урядом. Особливої актуальності це набуває в процесі здійснення децентралізації влади в Україні.

Пізнавальною була дискусія з народним депутатом, головою фракції "Об’єднання "Самопоміч" у Верховній раді України Олегом Березюком стосовно внесення змін до Конституції, а також підготовки та проведення місцевих виборів в Україні.

Не оминули увагою і проблему, що хвилює мало не кожного українця - тарифи на послуги ЖКГ і покращення роботи комунальних служб.

В підсумку всі учасники семінару дійшли висновку, що лише в єдності та співпраці органів місцевого самоврядування з органами центральної влади Україна має перспективи стати повноправним членом європейської сім'ї.

В ЄДНОСТІ - СИЛА!

waJfW6d9wu4
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# В.Іщенко 11.07.2015 13:12
Пізно робити "покращення роботи комунальних служб"... Вже були "покращувачі". Має бути принциповий план - формульна система та поточна собівартість джерела послуги.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В єдності - сила! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.