"Дивосвіт" відкрито!

Печать
PDF
DSC 0029В Ірпені святково відкрили дитячо-юнацький клуб «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей і молоді з особливими потребами. Це перший комунальний заклад такого спрямування не лише в місті, а й в області. Клуб підпорядкований службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради. Приміщення капітально відремонтовано та обладнано за рахунок бюджету розвитку міста та спонсорів.

«Цього року ми розробили стратегію розвитку Ірпеня до 2020 року. Наш курс – місто здоров’я: фізичного, психологічного і духовного. Ми поставили амбітну ціль – перетворити Ірпінь на місто комфортного проживання з рівними умовами для всебічного та гармонійного розвитку кожної людини. Цього року зробили акцент на дітях: поліклініка, парки, сквери, ігрові майданчики. Новий клуб для діток і молоді з обмеженими можливостями – один з наших стратегічних кроків. Це крок у Європу. Один з перших, але далеко не останніх кроків на шляху до заявленої мети», – зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.
 
Основні послуги клубу «Дивосвіт» спрямовані на соціалізацію людей з особливими потребами від 6 до 30 років. Для дітей проводитимуться заняття з психологом, творчі та освітні заняття. Для молоді 16 – 30 років діятиме проект під назвою «Школа життя». Щодня після обіду працюватиме дитячо-юнацький шахово-шахматний клуб. Особливе місце в «Дивосвіті» відведено сенсорній кімнаті, заняття в якій розвивають органи відчуттів дитини, позитивно впливають на її психічний та емоційний стан. Усі послуги для людей з обмеженими можливостями – безкоштовні.
DSC 0023«Ми не зупиняємося. Першого вересня Ірпінь стане єдиним містом в Україні, де відкриються три об’єкти: перший міський стадіон, оновлена дитячо-юнацька спортивна школа та дитячий садок. Нові об’єкти теж надаватимуть безкоштовні послуги згідно європейських стандартів», – додав мер міста.
DSC02072
DSC02068
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - "Дивосвіт" відкрито! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.