Відкриття "Дивосвіту" в Ірпені

Печать
PDF
DSC00247--кек--екВ Ірпені відкриють перший на Київщині спеціалізований заклад по роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами!

23 червня о 11:00 годині в Ірпені, за адресою: вул. Ленінградська 4а відбудеться відкриття дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей та молоді з особливими потребами.

Основні послуги центру спрямовані на соціалізацію людей з особливими потребами від 6 до 30 років: тут проводитимуться заняття з психологом, творчі та освітні заняття. Для молоді 16 – 30 років діятиме проект під назвою «Школа життя». Усі послуги для людей з обмеженими можливостями безкоштовні, в тому числі й послуги сучасної сенсорної кімнати, обладнаної сухим басейном, бульбашковою колоною, світлодинамічним пристроєм, світлодіодним пучком бокового світла, світлодіодною пісочницею для арт-терапії та іншими пристроями. Також у «Дивосвіті» щодня для всіх бажаючих працюватиме шахово-шашковий клуб.

Станом на грудень 2014 року кількість дітей з особливими потребами в Ірпені становила 323 особи.
11054431 860902384003752 1180820642406150761 n
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відкриття "Дивосвіту" в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.