«Київстар» почав тестувати 3g в Приірпінні

Печать
PDF
1415964532-604917 червня «Київстар» почав технічне тестування мережі 3g в 5 містах-супутниках Києва. Обухів, Ірпінь, Боярка, Фастів і Буча наступні на черзі в появі зв'язку третього покоління.

«Київстар» продовжує розвивати мережу 3g в Україні. Після запуску мережі в Києві і передмісті, включаючи міста-супутники Бровари, Бориспіль, Вишгород і Вишневе, розпочато технічне тестування ще в 5 містах Київської області.

Це Ірпінь, Фастів, а також Обухів, Боярка і Буча. Мережа в цих містах вже побудована; тепер технічні фахівці проводять її налаштування і відладку параметрів для забезпечення клієнтам найкращої якості зв'язку і повного покриття міст.

У цих населених пунктах 2% абонентів, вибраних випадковим чином, дістають доступ до 3g-мережі. Їм прийде повідомлення із запрошенням приєднатися до тестування. Для таких клієнтів користування зв'язком тарифікуватиметься згідно з їх поточним тарифним планом.

3g-мережа «Київстар» вже доступна всім клієнтам для користування в Києві і більше 20 населених пунктів Київської області. 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - «Київстар» почав тестувати 3g в Приірпінні - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.