В Приірпінні у 2015 році 964 випускники востаннє переступили пороги рідних шкіл

Печать
PDF
1480798830-31 травня в усіх навчальних закладах міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське відбулись випускні вечори. Випускники отримали документи про освіту. Так, у 2015 році 964 випускники востаннє переступили пороги рідних шкіл.

В цьому році навчальні заклади Приірпіння закінчують: 9 клас – 567 учнів, 11 клас – 397 учнів.

Варто зазначити, що з числа випускників 385 учнів – з районів проведення АТО та переселенців з Криму, 32 – одинадцятикласників.

За результатами державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році нагороджено Золотою медаллю 13 випускників, Срібною – 7 випускників.

Вступна кампанія 2015 року розпочинається 10 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України розпочинають приймати від абітурієнтів документи для вступу. Нинішнього року абітурієнти мають право подати документи до п’яти вищих навчальних закладів і на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).

Джерело: ІМР
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В Приірпінні у 2015 році 964 випускники востаннє переступили пороги рідних шкіл - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.