Перше добровільне об’єднання громад у Київській області: Ірпінь і Михайлівка-Рубежівка

Печать
PDF
завантаження28 травня на тридцять п’ятій сесії Михайлівсько-Рубежівської сільської ради було прийнято доленосне рішення – про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ірпеня та сіл Михайлівка-Рубежівка й Забуччя. Вперше в Київській області відбулося офіційне об’єднання навколо спроможної громади міста Ірпеня.

Нагадаємо, що до Михайлівсько-Рубежівської сільської ради надійшло три пропозиції щодо добровільного об’єднання: від міст Ірпеня, Бучі та Бородянського району. Було створено робочу групу, яка проводила документальне обговорення з мешканцями територіальних громад. Абсолютна більшість громадян висловилася за приєднання до територіальної громади міста Ірпеня з адміністративним центром в Ірпені.
 
Депутати Михайлівсько-Рубежівської сільської ради доручили Ірпінському міському голові Володимиру Карплюку звернутися до Київської обласної ради з клопотанням про утворення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Ірпінь.

Дане питання розглядатиметься на позачерговій сесії Ірпінської міської ради 29 травня. Якщо рішення буде схвалено, то Ірпінський міський голова направить обидва рішення, сільської та міської рад, разом зі своїм розпорядженням, голові Київської облдержадміністрації для правового висновку. Після того, згідно з процедурою, документи мають надійти на розгляд Київської обласної ради.

Варто зазначити, що уже у жовтні поточного року на чергових виборах до Ірпінської міської ради будуть обиратися представники від територіальних громад сіл Михайлівка-Рубежівка та Забуччя.
111111111111111
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Перше добровільне об’єднання громад у Київській області: Ірпінь і Михайлівка-Рубежівка - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.