Як надати психологічну допомогу учаснику АТО навчали на практичному семінарі

Печать
PDF
12312356545459815 травня в Ірпені відбувся семінар для психологів та соціальних працівників з теми «Посттравматичний стресовий розлад та психологічна допомога учасникам антитерористичної операції». Ініціаторами навчання виступили громадські організації: Об’єднання «Самопоміч», «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», «Родинне коло».

На семінарі були присутні психологи, психіатри, працівники військового комісаріату, центру зайнятості та соціальні працівники Ірпінського регіону, які планують працювати з демобілізованими учасниками антитерористичної операції, представники громадської організації «Координаційна рада Ірпінського регіону».

Семінар проводили практичні психологи-консультанти Громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» психологічно-кризової служби Роман Діденко та Катерина Проноза.  
Метою семінару було навчити діагностувати розлади адаптації та посттравматичного стресового розладу в учасників антитерористичної операції.

У ході засідання учасники вивчали зміни в організмі при стресі та чинники виникнення бойових психічних травм і розладів у воїнів та їх профілактику; обговорювали специфіку та методи надання психологічної допомоги; переглядали фрагменти психологічних фільмів та аналізували поведінку і симптоми; практикували техніку самоопанування при дії стрес-факторів та техніку підвищення психологічної пружності; розглядали етапи надання першої психологічної допомоги, вирішували ситуаційні завдання тощо.
 
«У нашій країні люди не звикли звертатись за допомогою до психологів, а особливо військовослужбовці. Адже є певний психологічний бар’єр, коли людина бачить у цьому щось ганебне та вважає, що може обійтися і без спеціалістів, вирішити свої проблеми самостійно», - зауважив психолог-консультант Роман Діденко.

Консультанти неодноразово підкреслювали, що не варто чекати поки людина звернеться до психолога, а самим бути ініціаторами психологічної допомоги. Задля цього потрібно узгодити роботу між психологами військового комісаріату та соціальними службами.

Наприкінці семінару учасники та організатори обговорили власні напрацювання у напрямку допомоги демобілізованим військовослужбовцям та підвели підсумки навчання.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Як надати психологічну допомогу учаснику АТО навчали на практичному семінарі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.