За моє жито та й мене бито

Печать
PDF
IMG 3331Це прислів’я я згадав неспроста, бо в цій народній мудрості відобразилася наступна ситуація: свого часу, я отримав землю по вулиці Достоєвського, маючи на руках право власності пішов відвідати свою ділянку, і яким було моє здивування коли, прийшовши на свою землю, побачив, що там збудовано будинок. Згодом я дізнався, що на моїй земельній ділянці самовільна забудова, здійснена Валентином Поповичем.

Здавалося, що в наш цивілізований час це неможлива ситуація, однак громадянин Попович не маючи жодного дозвільного документу збудував будинок. Я відразу ж звернувся до нього, однак не отримав документально підтвердженої відповіді стосовно того, чому він збудував на моїй ділянці садибу. Натомість навпаки, він разом зі своїм сином гр. Поповичем Павлом накинулися на мене й мого знайомого з сокирою. У результаті чого мені було завдано тілесні ушкодження середньої тяжкості, про що складено працівниками міліції відповідні матеріали, і я змушений був кілька тижнів лежати на лікарняному.

Хочу зауважити, що в даній ситуації мені було нелегко, оскільки виховую двох дітей, одна з яких інвалід дитинства, на даний час в сім’ї працюю один і проживаю з батьками в невеличкій квартирі, а якщо точніше, то на мою родину приходиться всього 10 квадратних мерів житлової площі. Тож ми маємо велику надію покращити свої житлові умови, збудувавши на виділеній земельній ділянці власний будинок. Однак згадуваний Валентин та Павло Поповичі, здійснивши самовільне будівництво, й не підтвердивши це беззаконня жодним документом, не хоче врегулювати дану проблему мирним шляхом.
 
З приводу цього я вже звертався до міського голови Володимира Карплюка, причому наша зустріч пройшла разом з В. Поповичем. Володимир Андрійович відразу, як це йому властиво, розібрався з проблемою, і В. Попович в його присутності не зміг підтвердити самозахоплення моєї земельної ділянки жодним документом, а при міському голові не раз повторював, «що все порішаєт», на що отримав відповідь від Володимира Андрійовича, що в його кабінеті за таким принципом нічого не вирішуватиметься.

IMG 3332
Чому я пишу цей матеріал, а тому що громадянин Попович захопив не одну земельну ділянку, поряд самовільно загарбав ще ділянку багатодітної сім’ї Чеховських і ми сподіваємося, що міліція, прокуратура, суд, будівельна інспекція, міська влада будуть на стороні закону та людей. Тож в даній ситуації прошу всіх, хто зіштовхнувся з подібною ситуацією звернутися за захистом своїх прав. А Ірпінському міському голові наша сім’я дякує за розуміння людських проблем та підтримку в цілому.                     

З повагою, сім‘я Ткачуків


На фото: П.Попович
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - За моє жито та й мене бито - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.