Що потрібніше Гостомелю: дитячий садочок чи депутатська комісія?

Печать
PDF
novuy sadokТака дилема постала на сесії Гостомельської селищної ради. Наш сайт вже писав про відкриття в Баланівці оновленого Будинку культури. На черзі – спорудження в цьому районі нового дитячого садочка. З такою ініціативою виступив депутат Ірпінської міської ради від Гостомеля Юрій Прилипко. Цей намір підтримують міський голова Ірпеня Володимир Карплюк та селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко. Зрозуміло, що на спорудження дитсадочка чекають чимало гостомельських сімей, насамперед району Баланівка.
 
Проте деякі гостомельські депутати запротестували проти розгляду питання, сформульованого в порядку денному «Про розгляд заяви гр. Гончаренка А. А. про його згоду та бажання бути директором КП Гостомельської селищної ради «Гостомельінвестбуд» та прохання створити таке підприємство». Йшлося про те, щоб дане комунальне підприємство займалося спорудженням дитячого садочка. При чому за гроші приватних інвесторів, не беручи жодної копійки з селищного бюджету. На цьому наголосив Юрій Прилипко.
prezidium GS
Можна лише здогадуватися, що в цьому намірі не сподобалося деяким «народним обранцям». За основний аргумент проти прийняття даного рішення вони видавали те, що кандидат на посаду керівника КП не прийшов на засідання комісії, де з ним бажали поспілкуватися деякі її члени. Натомість Гончаренко прибув на звітне сесійне засідання ради й був готовий відповідати на запитання депутатів та представників громадськості. Та окремі невдоволені депутати й слухати не хотіли. Їхнім головним бажання було «викликати на килим» комісії керівника КП, аби він їм там «доземно вклонився» чи хтозна ще що робив?

Питання вирішення формальностей для чим швидшого початку робіт зі спорудження дитячого садочка – для них виявилося справою не суттєвою. От, мовляв, зайти на комісію – це важливіше. З цього приводу виступив Юрій Прилипко. Він розповів, як десь 7-8 років тому за попередньої каденції вийшов з ініціативою реконструкції клубу в Баланівці. Проти цього запротестував депутат Юрій Марчук (який на звітному засіданні найгучніше виступав проти голосування питання спорудження дитсадка). Марчук репетував, що самі упораються. Самі, так самі – відповів Юрій Ілліч. Звісна річ, що самим марчукам і Ко нічого зробити не вдалося. Допоки жителі Баланівки не звернулися до Гостомельської та Ірпінської рад та до Юрія Прилипка, аби таки реставрувати занедбаний Будинок культури. Відтак, через півтора місяці він був знову відкритий вже повністю оновлений і перебудований.

Схожа доля могла б чекати й дитсадочок, якби на сесії Гостомельської ради таки не переміг здоровий глузд – і більшість депутатів на чолі з селищним головою Анатолієм Кириченком проголосували за згадане питання, яке дає «зелене світло» для початку будівництва дитячого закладу.

З огляду на ці події виникають запитання: що для Гостомеля важливіше – спорудження дитсадочка чи розгляд питання численними комісіями. (Як тут не пригадати хрестоматійне: якщо хочете завалити якесь питання – то створіть комісію). І взагалі, для чого Гостомелю потрібні такі депутати, що заради своїх невдоволених амбітних апетитів (чи ще чогось?) ладні завалити будь-яку добру справу?

P.S. Проти будівництва дитячого садочка голосували депутати селищної ради:

Марчук Юрій 

Поповичук Олег

Небога Лариса

Лоза Павло

Дубас Вадим

Вознюк Василь
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# ГОС 05.05.2015 06:42
В Гостомелі є депутати,які ніде не працюють і живуть за рахунок хабарів та краденої землі.Навіщо людям такі депутати.Нехай кожен дерибанник-депу тат прозвітується перед людьми і розкаже,які конкретно він вложив кошти в розвиток селища.
Цитировать
 
 
# Viktor OL 03.05.2015 15:19
такі діячі як Марчук і Поповичук в Гостомелі деревця нещасного не посадили... Вони взагалі нічого корисного для гостомельчан не роблять!!! А ще проти будівництва садочка голосують... негідники...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Що потрібніше Гостомелю: дитячий садочок чи депутатська комісія? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.