Мітинг під Ірпінським підрозділом Київобленерго

Печать
PDF
3Вранці 29 квітня мешканці трьох десятиповерхівок по вул. Університетська, 2/1 та мешканці будинку по вул. Соборній, 1 влаштували мітинг біля Ірпінського районного підрозділу Київобленерго.

Власники квартир за вищезгаданими адресами мають величезні проблеми з електроенергією. Фактично у них її немає вже півроку. Струм вимикають зранку і до пізнього вечора – через численні борги… забудовника. Хоча люди справно платять по 1,68 грн. за 1 кВт, а це значно більше, ніж у середньому по місту, гроші йдуть на рахунок забудовника (депутата Ірпіньради від "Батьківщини" пана Пєшого).

Зі слів мітингуючих, забудовник за ці кошти гасить власний борг за електроенергію. Безпосереднього договору з Ірпінським РП Київобленерго люди не мають, особових рахунків теж. Нічого іншого не залишається, ніж сплачувати за електрику Пєшому.

Керівництво Ірпінського РП Київобленерго пішло на контакт з мітингуючими. Будемо спостерігати, як далі розвиватимуться події. А наразі радимо без особливої потреби не користуватися ліфтом цих багатоповерхівок, бо доведеться дуже довго чекати, поки забудовник розрахується за електрику.
111
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Мітинг під Ірпінським підрозділом Київобленерго - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.