Ірпінь отримає сучасну дитячо-юнацьку спортивну школу

Печать
PDF
39805241Вже у травні планується початок реконструкції приміщення та благоустрій території Ірпінської ДЮСШ.

Наш сайт поцікавився думкою з цього приводу директора компанії «ДІО-СПОРТ» Єдуарда Доманского: "В кожному місті України є стадіони та спорткомплекси. Більша їх частина потребує капітальних ремонтів та реконструкції. Сьогодення вимагає, щоб міста нашої держави будували сучасні спортивні об’єкти та оновлювали вже існуючі. Від дворових, міні спортмайданчиків, до великих спортивних комплексів. Їх потреба та необхідність однозначна з огляду на перспективу підняття здорової фізичної форми наших дітей, покращення здоров’я та сімейного активного відпочинку.

Минулого року наша компанія приймала участь у консультаціях розробників проекту реконструції Ірпінської ДЮСШ. Я щиро радію, що нарешті після всіх погоджень справа дійшла до початку реконструкції і переконаний, що Ірпінь отримає сучасну дитячо-юнацьку спортивну школу. Зі свого боку ми готові докласти всіх зусиль для досягнення потрібного результату".
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінь отримає сучасну дитячо-юнацьку спортивну школу - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.