Конфлікт довкола "Соснового бору"

Печать
PDF
FullSizeRenderНаціональний університет державної податкової служби України 01 січня 2014 року уклав угоду з Ірпінською фінансово-юридичною академією щодо користування рекреаційно-оздоровчим комплексом «Сосновий бір». Термін дії угоди 1 рік.

"Сосновий бір" знаходиться в селищі Ворзель, Київської області, по вул. Кірова, 3. В комплексі розташований університетський гуртожиток, куди свого часу прихистили переселенців із Криму та Сходу.

На тлі закінчення строку договору виникла конфліктна ситуація.

Ось як коментує проблему в.о. ректора університету Павло Пашко:

«У 2010 році 8,7 га землі РОК «Сосновий бір» були приватизовані Ірпінською фінансово-юридичною академією, власниками якої є родичі Мельника. Цього ж року, майно передали в оренду Національному університету державної податкової служби України. Для вузу утримання цього комплексу обходиться в 1,5 млн грн. на рік. Крім оренди, оплачуються всі комунальні платежі, котельні, двірники, прибиральники та інший обслуговуючий персонал. І коли щось ламається, все ремонтується також за рахунок університету. Гроші на утримання житла надходять зі спеціального фонду, в якому цього року фінансування на оренду не передбачено. Строк дії договору оренди майна закінчився ще 31.12.2014 року. Але протягом трьох місяців, Університет за рахунок бюджетних коштів продовжував платити за спожиту електроенергію, тепло та інші комунальні послуги, що не передбачено видатками вузу.

З 1-го квітня 2015 року НУДПСУ припинив оплачувати рахунки майнового комплексу «Сосновий бір».

Фактично, люди живуть на території, яка належить приватній Ірпінській фінансово-юридичній академії. Відповідно, жителям потрібно заключати договір з власниками житла, а ті, в свою чергу, повинні заключати прямі договори з енергопостачаючими організаціями та комунальними службами, і платити самостійно, а не за рахунок Податкового університету.

Вважаємо, що 1,5 млн. грн, які йдуть на утримання чужого комплексу доцільніше витрачати на розвиток Університету», - розповідає Павло Володимирович.

Виходячи з вищезазначеного, керівництво Національного університету ДПС України має надію, що даній проблемі знайдеться альтернативне рішення.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Конфлікт довкола "Соснового бору" - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.