Національний університет ДПС подбав про безпеку

Печать
PDF
1b69gВиходячи з напруженої ситуації, яка склалася в країні, особливої уваги заслуговує забезпечення гідного рівня безпеки в навчальних закладах. Незважаючи на указ МВС України 2004 року про обов'язкову охорону навчальних закладів, вона майже всюди відсутня внаслідок браку бюджету. Як правило, дане питання вирішується в кожному окремому закладі його керівником і співробітниками.

Міносвіти і науки дало вказівку своїм департаментам в регіонах країни, прийняти до виконання всім навчальним закладам заходів для забезпечення безпеки протягом всього процесу навчання. Відповідний Наказ міністр Сергій Квіт вже підписав. Згідно цього наказу, у всіх навчальних закладах необхідно провести ряд заходів, спрямованих на захист і збереження здоров'я та життя всім, хто безпосередньо бере участь у навчальному процесі. Також, навчальним закладам усіх рівнів наказано максимально не допустити можливість проникнення на їх територію осіб, не задіяних у навчальному процесі.
 
Для того, щоб запобігти проникненню сторонніх осіб, територію Національного університету ДПС України в Ірпені патрулюють охоронці з компанії учасників АТО «Донбас-Безпека».

На разі можна зазначити, що це не особисті охоронці в.о. ректора Павла Пашка. Ніяких договорів про надання охоронних послуг між НУДПСУ та охоронною компанією заключено не було. Охорона працює в Університеті на громадських засадах, добровільно. На благо спокою і безпеки студмістечка.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Національний університет ДПС подбав про безпеку - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.