Великий суботник: прибирання в Гостомелі

Печать
PDF
IMG 1693В суботу, 28 березня, у мікрорайоні Баланівка селища Гостомель відбувся суботник. Участь у маштабному прибиранні взяли місцеві мешканці, громадські активісти та всі бажаючі змінити на краще свій рідний край. Прибирали територію біля Будинку культури, реконструкцією якого опікується меценат Юрій Прилипко.

На суботник вийшло багато небайдужих людей, які допомагали прибирати та облагороджувати занедбану місцевість, а Юрій Ілліч надав техніку для цих робіт.

Місцеві мешканці розповідали, що тут не прибиралося, і взагалі нічого не робилося щонайменше десять років. І раділи, коли чули, що вже цієї весни вони будуть гуляти в затишному парку, який оточить оновлений Будинок культури.

Святкове відкриття цього культурного закладу заплановане на 25 квітня.

Як вже писав наш сайт, в самому Будинку культури підростаюче покоління матиме можливість для повноцінного проведення дозвілля.

Зокрема, на оновленій сцені юні зірки Приірпіння зможуть показати свої таланти. Також можна буде проводити роботу різноманітних гуртків і студій, танцювальних чи співочих, із живопису або рукоділля.

Сучасний проект реконструкції включає будівництво спортивного залу для тренувань.

Також відрадно, що на околицю селища нарешті зможуть приїхати професійні артисти й порадувати місцевих жителів своїми виступами.

Насамкінець додаємо фото з великого суботника:
IMG 1684
IMG 1685
IMG 1691
IMG 1692
IMG 1703
IMG 1704
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Карандаш 03.04.2015 18:55
Спасибо большое нашим активистам
Цитировать
 
 
# Галава 03.04.2015 17:27
Спасибо большое нашим активистам , а так же Ю.И.Прилипку за такой организованный суботнник. С удовольствием брал участие в нем,было неожиданно увидеть такое количество.Всё таки людям было не без различно отложить свои дела и взять участие ;-)
Цитировать
 
 
# Аліночка 02.04.2015 18:59
Після прибиранні території, вже вдома я знайшла багато плюсів в діях громадян)
1. Ми вийшли на двір, і почали спілкуватися з людьми. Не телефоном, не в мережі інтернет..а наживо!! :lol:
2. Ми подихали повітрям (не дивлячись на дим) ;-)
3. Ми допомогли прибрати територію, яка не прибиралась так активно вже напевно більше десяти рочків)
та ін.
Тепер і людям які тут проживають набагато краще жити. Люди, які приїзжають до нас в гості бачать, що це не задрипане село, а селище приближене до міста :lol: Я горжусь нашими діями. Вдячна за допомогу активістам та нашому меценату. Без них би всього цього не було)
Цитировать
 
 
# Каринчик5 02.04.2015 18:52
С удовольствием принимала участие в субботнике. Люди не безразличные..з начит еще не всё потеряно :lol: Мы все большие молодцы))
Цитировать
 
 
# Валик 02.04.2015 18:49
Я проходил мимо Дома культуры в день субботника. Меня больше всего удивило сколько людей было задействовано в данной работе) С каким энтузиазмом всё делалось. Честно, я бы и сам присоединился, но торопился на работу. Было задействовано много техники, с прочитанного я понял что предоставил её Юрий Ильич..я от всей души ему благодарен! Сколько хороших отзывов я услышал про этого человека. Сколько он всего делает. Мужик молодец вообще!
Цитировать
 
 
# Дарина 02.04.2015 18:42
Наконец-то хоть кто-то этим занялся. Гостомель приводят в порядок...и тут мое великое удивление. Сегодня совершенно случайно прочла комментарий некой госпожи Жежеры (на одном из сайтов). Не пойму. Люди! Для вас же добро делают. Что может не устраивать? Ведь это так прекрасно когда за сколько лет начинают что-то делать, восстанавливать местность в которой вы живете. В конце концов хочется жить хорошо..и вот такая "благодарность" . Несправедливо мне кажется! В свою очередь наоборот хочу поблагодарить Прилипко Ю.И. за прекрасную помощь. Иначе мы бы и дальше жили в конюшне. Спасибо большоооое! Удачи!! ;-)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Великий суботник: прибирання в Гостомелі - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.