Ірпінські городники чекають на справедливість

Печать
PDF
IMG 3029На початку 68-ї сесії Ірпінської міської ради, яка відбулась 26 березня, міський голова зачитав звернення садового товариства «Городник». Товариство зареєстроване у 1990 р., налічує більше 800 членів. Упродовж цих років вони обробляли ділянки біля річки Ірпінь. Для багатьох людей урожай із цих городів був суттєвою підтримкою для усієї родини.

Але виявилося, що ці ділянки передані у приватну власність. Члени товариства дізналися про це, коли на ділянках з’явилися кілки. У своєму зверненні вони просять знайти винних і допомогти вирішити проблему.

Міський голова Володимир Карплюк нагадав членам товариства, що зустрічався з ними з цього приводу в міській раді, проводив спільне засідання у Будинку культури. Також про цю проблему знає губернатор. Але не Ірпінською міською радою були роздані ці ділянки. Після прийняття нового законодавства у сфері землеустрою, території, які весь час належали територіальній громаді Ірпеня, зараз знаходяться поза межами міста.
 
Мер запропонував через прокуратуру дізнатися, кому і яким чином надавалися ці ділянки. А наразі – звернутися до Держкомзему. У них є реєстр тих громадян, які отримали цю землю. І тоді – вийти на власників, поспілкуватися з ними, щоб дали можливість ще цей рік обробляти ділянки членам кооперативу.

«У тих межах, де можемо вас підтримати, ми готові це зробити. Але наші можливості у даному випадку обмежені законодавством. Згідно з ним Держкомзем мав право виділяти ділянки. Ми вивчали це питання. Серед нових власників теж є багато соціально незахищених категорій. Говорити, хто мав право на ділянки, хто ні — повинні правоохоронні органи. У нас на сесії присутня прокуратура і Служба безпеки України. Вони почули ваше звернення. Зверніться до них у письмовій формі», — порадив міський голова.

Далі слово було надане депутату Олегу Сотнікову. Він запропонував міській раді надіслати запит до прокуратури щодо тих громадян, які отримали на землях кооперативу ділянки, а списки власників опублікувати в «Ірпінському віснику». Також звернутися до прокуратури із запитом щодо меж Ірпеня.

Домовилися, що на наступній сесії така пропозиція буде опрацьована.

Фото: В.Шилов
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінські городники чекають на справедливість - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.