Чергова спроба Мельника зірвати роботу університету видалась невдалою

Печать
PDF
3688Колишній ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник намагається через суд повернути собі посаду ректора. Окрім цього, він часто навідується до ВУЗу і навіть зриває його роботу.

Приходить без запрошення, на регламенти не зважає – це про екс-ректора, який в черговий раз з’явився на Вчену раду в податковому виші. Поводив себе, як завжди, нахабно і навіть дозволяв собі грубощі на адресу керівництва закладу.

П.Мельник нині в університеті не працює, а отже, не має права відвідувати Вчену раду, не кажучи вже про таку поведінку. Та попри всі намагання екс-ректора, зірвати засідання Вченої ради йому не вдалося. Професорський склад, вдаючи, що його немає, приступив до розгляду питань порядку денного. Однак, П.Мельника це не зупинило – він і далі поводив себе, ніби на ринку. Коли нагороджували професора Сластьоненка – весь колектив на знак поваги встав, звісно, окрім Мельника.

 DSC6120


2015-03-27 13-07-53
"Дивуватися немає чого, - розповідають в університеті, - ввічливістю він ніколи не вирізнявся, а запам’ятався скоріше тим, що змушував робити все по-своєму".

Про численні корупційні зловживання екс-ректором Мельником пишуть запити і депутати, зокрема – голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко. З цих питань тривають суди та відкриваються все нові кримінальні провадження. Петро Мельник активно робить безпрецедентні кроки для того, аби всіма способами повернутися в крісло ректора. Паралельно нагадує про себе колишнім колегам під час Вчених рад, приводячи до дисбалансу в роботі колективу та заважає розглядати заплановані питання – щодо майбутнього університету, житла для його працівників тощо. Адже це – куди важливіше, ніж вистави у виконанні одіозного екс-ректора.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Чергова спроба Мельника зірвати роботу університету видалась невдалою - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.