Хто допоможе успішно скласти ЗНО?

Печать
PDF
ZNO2015
 Відповідь на це питання дає Святослав Куценко:

«На базі Національного університету податкової служби України (НУДПСУ) за допомоги кваліфікованих викладачів університету буде організовано цикл навчальних лекцій з ряду предметів, котрі тестуватимуться під час ЗНО. У навчаннях можуть взяти участь всі бажаючі мешканці Ірпінського регіону, котрі будуть вступати до вищих учбових закладів. Навчання проводитимуться безкоштовно. Перша лекція відбудеться 26 березня 2015 року о 17:00 в 133 аудиторії НУДПСУ (м. Ірпінь, вул. Університетська, 31). Її вестиме кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики Ганна Мамонова. І надалі до початку ЗНО кожного четверга проходитимуть підготовчі лекції».

Цікаво, що думають про дану акцію, організовану за сприяння Святослава Куценка ті, хто вже навчається в університеті, зокрема члени Ради наукового товариства студентів та курсантів НУДПСУ Катерина Коротчук, Марко Лизак та Олександра Кісельова?
 
За їхніми словами подібний доброчинний захід допоможе багатьом приірпінцям успішно скласти ЗНО й зробити перший крок до омріяної професії. Процитуємо дослівно їхні думки з цього приводу: «Сьогодні світ перетворився на глобальний потік людей та їх проблем, де мало хто помічає когось, окрім себе. Ми живемо у віртуальному суспільстві. В світі, де так мало добра. Наукове товариство студентів та курсантів НУДПСУ спільно з викладачами університету переконані, світ не без добрих людей, він лише потребує трансформаційних змін. Адже якби кожен зробив щасливою хоча б одну людину на Землі, то усі були би щасливими. Ми віримо в це й хочемо, щоб поруч з нами жили успішні й щасливі люди, адже чим більше буде таких людей, тим більше добробуту й злагоди буде в країні. Не секрет, що вчитись ніколи не пізно. Головне - розпочати. Насамперед, це стосується випускників шкіл…»

Погодьтеся, не зажди легко визначитись із напрямом підготовки й обрати предмети на ЗНО, усвідомити важливість успішної здачі випускних екзаменів, все це нелегкі кроки. Наукове товариство студентів та курсантів НУДПСУ допоможе вам подолати цей нелегкий етап. Особливо цінним в процесі підготовки до ЗНО є те, що воно проходитиме в стінах університету, тобто вас готуватимуть викладачі й студенти. Досвід перших і других є надзвичайно важливим, адже саме вони зможуть донести до вас свій досвід і дати дорогоцінні поради. Тому що запитань в тестах буде багато. Але вам допоможуть на них відповісти компетентні викладачі й успішні студенти, котрі свого часу вже на них відповіли.

Завершити дану публікацію доцільно наступним зверненням: «Ми, Наукове товариство студентів та курсантів, викладачі університету, готові розділити зі шкільними учителями відповідальність за надання освіти, досвіду, натхнення та мудрості підростаючому поколінню України! Сподіваємося, що набутті під час лекцій знання будуть корисними при складанні тестів зовнішнього незалежного оцінювання».

P.S. По всім питанням пишіть: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Хто допоможе успішно скласти ЗНО? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.