Приірпіння плаче за героєм

Печать
PDF
Максим-Ридзанич-005Вчора, 23 березня, у селищі Коцюбинському в останню путь провели бійця-десантника, снайпера, «кіборга», великого патріота України та Приірпіння Максима Ридзанича. Він загинув 20 березня у бою під Донецьком, потрапивши у засідку російських диверсантів. Поклав життя, прикриваючи собою побратимів.

Максиму було 37 років. Він мав дві вищі освіти (геофізик-ядерщик, юрист). Реалізував себе як успішна людина, директор охоронної фірми. Був активним та постійним учасником громадського життя Приірпіння.

Він виховував трьох малолітніх дітей, а відтак не підлягав обов’язковій мобілізації, і разом з тим, пішов добровольцем на фронт, вкотре засвідчуючи свій великий патріотизм та громадську свідомість. Наприкінці минулого року, перебуваючи у групі «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту ім. С.Прокоф’єва, він дав інтерв’ю, нашому місцевому виданню, де пояснив свою позицію: «Росія візьме стільки, скільки ми їй віддамо. Мені треба воювати там, щоб тут було спокійно. Поки ми воюватимемо там, тут діти будуть ходити у школу». (чит.: http://www.imounr.org.ua/?p=20869).
Він вижив і вистояв тоді, у смертельній битві за Донецький аеропорт, але загинув зараз, під час «перемир’я»…      
     
Полеглого героя навколішках зустрічали сотні мешканців Приірпіння, серед яких було чимало відомих людей, політків, керівництво навколишніх поселень. Сотні простих людей – і малих, і старих – нескінченною вервечкою тяглися до труни, аби покласти квіти та віддати останню шану Максимові Ридзаничу. Вони не знаходили слів, лише сльози і скорботне мовчання. А в тім мовчанні невимовна туга за батьком, чоловіком, другом, колегою, сусідом, достойним членом громади Приірпіння, і подяка, що захищав усіх нас на дальньому рубежі Батьківщини, але не вберіг себе…

Вічна пам'ять герою!!!                                                      
Resize of DSC 0732
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Приірпіння плаче за героєм - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.