На будівництві спорткомплексу Податкової академії за часів Мельника розікрали близько трьох мільйонів

Печать
PDF
sm500x350 image-89c0a05fПід час реконструкції та будівництва спорткомплексу Національного університету Державної податкової служби України викрили зловживання на суму близько 3 мільйонів гривень.

У 2011 році між Університетом та державною будкомпанією було укладено договір генпідряду на капітальне будівництва вказаного об’єкту. Згідно з цією угодою роботи виконувалися за рахунок виділених з держбюджету 187 мільйонів гривень.

При цьому, витрати на закупівлю окремого обладнання та частини будівельних матеріалів обліковані як замовником – Університетом, так і виконавцем будівельних робіт.

Крім того, серед видатків на будівництво наявні витрати на закупівлю обладнання, що не передбачені в проектно-кошторисній документації.

“Таким чином капітальні видатки на реконструкцію та будівництво спорткомплексу значно завищені. Сума збитків в ході досудового розслідування встановлюється, за попередніми підрахунками становить близько 3 мільйонів гривень”, – наголосили у прокуратурі.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває та перебуває на контролі прокуратури міста Ірпеня.

Як відомо, наразі екс-ректор Податкової академії Петро Мельник перебуває під слідством у справі щодо хабарництва.

У липні 2013 року Мельник був затриманий співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара. Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень.

7 серпня 2013 року на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення заарештованого. У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку, а згодом знайшовся у США.

Наразі Мельник судиться за поновлення його на посаді ректора Податкової академії.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - На будівництві спорткомплексу Податкової академії за часів Мельника розікрали близько трьох мільйонів - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.