Підвищилися тарифи на проїзд у міському транспорті

Печать
PDF
marshrutka bogdan11 березня у ході засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради було прийнято рішення про погодження тарифів на міські пасажирські перевезення для ТОВ «Ірпінське АТП 13250».

З моменту прийняття рішення плата за проїзд в автобусах та мікроавтобусах загального користування (ТОВ «Ірпінське АТП 13250») , які працюють у режимі маршрутного таксі, в залежності від довжини маршруту та незалежно від кількості зупинок, які проїхав пасажир, підвищилася.

Згідно з рішенням, на маршрутах, довжина яких до 5 км, плата за проїзд – 4,00 грн.; на маршрутах, довжина яких від 5 км до 10 км – 4,50 грн.; на маршрутах, довжина яких від 10 км і більше – 5,00 грн.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Василий111 30.03.2015 12:42
В Ирпене на маршруте № 7 самовольно подняли цены на 1 гривну (раньше стоил проезд 4 теперь 5)не зависимо от расстояния. Что за самоуправство, куда смотрит местная власть?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей






Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Підвищилися тарифи на проїзд у міському транспорті - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.