Не може влада — зробить громада!

Печать
PDF
IMG 2975
Це не просто гасло, а заклик до дії учасників нового суспільного проекту, котрий в нашому краї втілює в життя «Об'єднання «САМОПОМІЧ». Він стартував 16 лютого 2015 року.

«Об’єднання «САМОПОМІЧ», має незаперечний авторитет в Україні та широке представництво в парламенті, та не лише декларує свої програмні позиції, а й виступає ініціатором численних соціальних перетворень в нашому житті. І хоча ірпінська команда «САМОПОМОЧІ» ще невелика, але вона схожа до квітки ломикаменю, що долає всі перешкоди на шляху до росту. «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Приірпінні наразі опрацювало ряд проектів, що стосуються різних галузей життєдіяльності регіону: соціально-побутової, культурної, освітньої, юридичної. Наразі наша розповідь про те, як активісти «САМОПОМОЧІ» взялися за справу, за котру довгі десятиріччя ніхто не хотів братися, хоча жителі мікрорайону Баланівки в селищі Гостомель на Київщині не один рік стукалися в кабінети селищної влади, але їх почули тільки активісти згадуваного об’єднання.

Тривалий час Будинок культури у віддаленому мікрорайоні селища, котрий був переданий на баланс Гостомельській селищній раді від СТОВ «Бучанське» в грудні 2007 року та був єдиним закладом для проведення дозвілля місцевих жителів цього району, потребував капітального ремонту. Однак влада Гостомеля за весь цей час спромоглася лише перекрити дах, частково замінити вікна та пофарбувати фасад. На цьому все й завмерло.

Хоча громадський активіст Святослав Куценко неодноразово звертався до місцевої влади з письмовим проханням-вимогою зробити повноцінний ремонт аварійного приміщення Будинку культури за адресою: смт. Гостомель, вул. Радгоспна 37. Та відповідь була одна — в бюджеті немає коштів.

Після відсторонення Гостомельської влади від вирішення цієї проблеми, активісти "Об'єднання "САМОПОМІЧ", корінні гостомельчани Олександр і Богдан Драп почали шукати шляхи її вирішення. Звичайно, знайти людей, які б вклали кошти в некомерційний проект, котрий їм не приноситиме прибутків було важко. І все ж на їхнє звернення відгукнувся відомий меценат Юрій Прилипко.

Юрій Ілліч взяв на себе всі фінансові витрати на ремонті роботи й закупівлю будматеріалів, необхідних для повноцінної реконструкції Будинку культури. Також меценат запропонував побудувати (і вже розпочав будівництво!) новий спортивний зал біля БК та надав не тільки фінанси для реконструкції, а й багато корисних порад.

Наразі відновлювальні роботи тривають повним ходом. Що отримають жителі селища Гостомель після реалізації цього проекту, ініційованого «Об'єднанням «САМОПОМІЧ»?

Насамперед підростаюче покоління матиме можливість для повноцінного проведення дозвілля. Зокрема, на оновленій сцені юні зірки Приірпіння зможуть показати свої таланти. Також можна буде проводити роботу різноманітних гуртків і студій, танцювальних чи співочих, із живопису або рукоділля. Сучасний проект реконструкції включає будівництво спортивного залу для тренувань.

Також відрадно, що на околицю селища нарешті зможуть приїхати професійні артисти й порадувати жителів своїми виступами.

БК до початку ремонту
Приміщення Будинку культури до початку ремонту

Брати Богдан і ОлександрАктивісти "Об'єднання "САМОПОМІЧ", брати Богдан і Олександр кожного дня вирішують нагальні проблеми на реконструкції БК
IMG 0751
Ремонт йде повним ходом
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Лара 01.04.2015 08:47
мне скоро рожать. и я даже знаю где буду гулять с малышкой) слышала про поликлинику и садик) все как на заказ :D я очень рада что не прийдеться ехать в забитом автобусе, а будем гулять на свежем воздухе! спасибо большое Юрий Ильич! Мальчишки Богдан и Саша - молодцы! на вас вся надежда! таких как вы нужно больше!!))
Цитировать
 
 
# Жека 01.04.2015 08:40
не могу дождаться открытия! ахах как и многие! это уже сдвиг в развитии Гостомеля! так по чуть-чуть и мы будем жить как в раю))) красоту наведут везде, Дай Бог) но это прекрасное начало! согласитесь) все таки мы можем жить лучше! и главное не стоять в стороне и делать что как это делают Александр и Богдан!очень вам благодарен. успехов)
Цитировать
 
 
# Марина3 29.03.2015 21:22
Мы все очень благодарны ребятам за прекрасную идею и так же Юрию Илличу за финансовую поддержку без которой ребята не смогли бы воплотить в жизнь такой прекрасный проект. Мы все с нетерпеньем ждём открытия .
Цитировать
 
 
# Margarita 29.03.2015 21:14
Насправді всі тільки і говорять про майбутнє відкриття Будинку культури! Дуже рада, що буде заклад в якому будуть виховуватися наші дітки) Приєднуюсь до всіх комментарів (позитивних :D )! З нетерпінням чакаю на відкриття і бажаю успіхів))
Цитировать
 
 
# Софья 29.03.2015 21:04
Сейчас как никогда детям требуется нормальное развитие в домах культуры..чего у нас так не хватало. Ну а теперь Дай Бог всё будет налаживатся! Приятно что не всем безразлична судьба подрастающего поколения. Спасибо Александру и Богдану, и конечно же Юрию Ильичу Прилипко.
Цитировать
 
 
# Лорf1 29.03.2015 20:44
Радіє серце, та душа бачучи, що вже більша половина роботи зроблена. І вже зовсім скоро ми зможемо відпочивати в оновленому клубі. ;-) ;-) ;-)
Цитировать
 
 
# молодь 29.03.2015 20:37
З нетерпінням ждемо відкриття клубу!!!!!!!!!! !!!!! дякуємо Юрію Іллічу за фінансову підтримку та хлопцям Олександру та Богдану за ініціативу!!!!! !!!!!! :-x :D :D :D
Цитировать
 
 
# гала 28.03.2015 14:10
Сьогодні біля будинку культури відбувся суботник.Прийшл о попрацювати та допогти у прискоренні відкриття будинку культури багато людей.Всі молодці.Все,що ми робимо - робимо для себе і своїх дітей! :lol: :lol:
Цитировать
 
 
# Виктор70 28.03.2015 14:06
Велика подяка Юрію Іллічу та хлопцям за відродчення культури в нашому мікрорайоні!Ви робите дйсно велику справу!Бажаю,що б у вас все вийло як найкраще! Спасибі!
Цитировать
 
 
# Valera 27.03.2015 18:48
Хоть что-то приятное произошло этой весной ;-) В нашем Гостомеле появится адекватный Дом культуры. Господи..Сверши лось! :lol: Невероятно большое спасибо тем, кто этим занялся! Это ооочень круто ребят!
Цитировать
 
 
# Леська 27.03.2015 18:41
Я дуже вражена такими змінами! Приємно вражена :lol: Я обов'язково віддам свою доньку в цей будинок культури! Всі величезні молодці! Це й справді класно! Я на 100% погоджуююсь с попередніми коментарями і вважаю, що це дуже необхідно нам!
Цитировать
 
 
# Ivanovich 23.03.2015 13:58
:-) На выходных был в Гостомеле и неповерил своим глазам - неужели и у нас появляется цивилизация . Стройка идет быстрыми темпами и мы с нетерпением ждемс открытия .
Цитировать
 
 
# Ендрю 21.03.2015 22:09
Слухайте, проходив повз будинок культури і завмер :lol: Скільки вже зробили! Насправді наводять лад у нашому Гостомелі. Давно хотілось побачити нормальний, гарний райончик..Дуже швидко все роблять, а значить мають хорошу ціль! І це дуже тішить!Так тримати! ;-)
Цитировать
 
 
# Mashka 21.03.2015 22:03
Горжусь теми людьми которые этим занялись! Очень жду открытия, хочу увидеть действительно хороший результат!
Цитировать
 
 
# Cтасик 21.03.2015 22:01
Тренажорка!! Клааасс! Долго ждал её! Вот уж обрадовали! Еще и бесплатная...ме чта любого я думаю :lol: :lol:
Цитировать
 
 
# Василиса 21.03.2015 21:59
Неужели в нашем районе чистые улицы и деревья подрезали! Аж приятно гулять там)) Спасибо большое меценату Юрию Ильичу Прилипко! Вы замечательный человек. Безумно рада что этим занялись))
Цитировать
 
 
# Вікторія3 18.03.2015 09:44
Дуже щаслива за те, що скоро відкриють сучасний будинок культури, який буде радувати усіх жителів Приірпіння. Саме таких закладв і не вистачає у нашому регіоні. Дякуємо владі, спонсорам та активістам - братам за такий подарунок.
Цитировать
 
 
# Надія Володимирівна 16.03.2015 18:12
Не дарма я віддала свій голос на минулих виборах за Самопоміч. Працюють навіть в нашому Богом забутому районі... І радує, що дієва молодь долучається. Молодці!
Цитировать
 
 
-1 # Alex_LM 16.03.2015 16:29
Блин, как надоело все!!!! :cry: :o :-x
Цитировать
 
 
# Дион 14.03.2015 20:23
ООО отличная задумка.Спасибо Богдану и Александру за хорошое дело!Юрию Ильичу за спонсорскую помощь по финансовым расходам ;-) Будем с нетерпением ждать открытия клуба :-)
Цитировать
 
 
# Галина Петровна 14.03.2015 20:22
Дом культуры - это одно из самых важных зданий в любом городе, поселке, ведь множество событий проходят именно в нем. Многие концерты и выступления артистов проводятся именно там.Развитие молодежи сейчас невероятно необходимо. Дай Бог что бы у ребят всё получилось! :lol:
Цитировать
 
 
# Димон 14.03.2015 20:18
Давно пора! Ребята молодцы. Хорошее здание, но реконструкция действительно необходима. Обязательно запишусь в спортивный зал.
Цитировать
 
 
# Вовка 14.03.2015 19:43
Спортивный зал..вот это круто! 100% буду туда ходить. Совсем не удобно ездить куда-то, а тут совсем рядом! ;-) Александр, Богдан..спасибо Вам большое! Молодцы! Юрий Ильич вдвойне спасибо! Ведь это стоит не малых вложений, а вы все-равно помогаете! :roll:
Цитировать
 
 
# Павлик 14.03.2015 19:39
Согласен с предидущими комментариями! Давно пора было этим заняться. Стояло хорошее помещение которое требовало просто реконструкции. Теперь появится еще одно красивое здание в Гостомеле. И это не может не радовать 8)
Цитировать
 
 
# Katrina 14.03.2015 19:29
Молодцы что наконец-то занялись этим!
Цитировать
 
 
+1 # Marinka 14.03.2015 19:16
Це дійсно крута ідея!! Нашому містечку справді необхідний цей Будинок Культури, в якому юні дарування змогли б розвивати свої таланти :-) Тож чекаємо з нетерпінням на відкриття
:D
Цитировать
 
 
# Кристи 14.03.2015 19:00
Спасибо большое Юрию Ильичу за то, что взял на себя все финансовые расходы по закупке стройматериалов для реконструкции Дома культуры. Наконец-то в нашем районе появится нормальное помещение для занятий с детками, будет спортивный зал..это огромный плюс! ;-) Так же очень радует что есть такие ребята-активист ы которым не всё-равно что будет в нашем поселке! Спасибо Вам большое, ждем хороших результатов :D
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Не може влада — зробить громада! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.