Триває ремонт міської бібліотеки

Печать
PDF
b7431892Продовжується ремонт приміщення центральної міської бібліотеки.

Ірпінська бібліотека давно потребувала ремонту і нарешті він стартував.

Вже у вересні цього року планується відзначення 70-річчя з дня відкриття міської бібліотеки.

Стереотип про те, що люди не читають і бібліотека їм не потрібна, цілком і повністю спростовують мешканці Ірпеня. Адже центральна міська бібліотека обслуговує 4500 читачів, дитяча бібліотека – 2060. Фонд бібліотеки складає 72 тисячі книг, систематично поповнюється як за кошти місцевих меценатів, так і за бюджетні кошти. Також – дарунками читачів, книгами місцевих авторів тощо.

Міська бібліотека є інформаційним, культурним, освітнім закладом. Тут проводиться чимало мистецьких зустрічей, літературних вечорів, конференцій тощо.

«Діяльність бібліотеки не зупинилася, є доступ до Інтернету у приміщенні дитячої бібліотеки. Знаходимо можливість не припиняти обслуговування читачів, – зазначила директор міської бібліотеки Олена Циганенко. – Після ремонту наші читачі будуть працювати не лише у відремонтованих залах, а й до їх послуг – нові форми роботи й нові книги, які уже придбані».

Джерело: ІМР
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Триває ремонт міської бібліотеки - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.