З 11 по 31 березня в Ірпені - місячник жіночого здоров’я

Печать
PDF
nik 2488З 11 по 31 березня у місті працюватиме Мобільна жіноча консультація, яка проводитиме безкоштовне обстеження репродуктивної системи у жінок за європейським зразком. Діагностика відбуватиметься лише за попереднім записом. Оскільки акція анонсувалася ще восени минулого року, попередні списки жінок на найближчі два тижні вже сформовані. В разі значного збільшення кількості бажаючих пройти діагностику, тривалість акції буде подовжено. Запис за телефоном (093)092-03-51.

Організатори акції: виконавчий комітет Ірпінської міської ради, Фонд громади Приірпіння, Фонд Ріната Ахметова.

Партнер проекту: Національний інститут раку – провідний медичний заклад України для лікування і профілактики онкологічних захворювань.

Мобільна жіноча консультація створена на базі великого 18-метрового трейлера. Складається з трьох відділів: приймального відділення, мамографічного і гінекологічного кабінетів. Додатково є можливість забору мазків для передачі в цитологічні лабораторії. Комплекс може обслуговувати і жінок з обмеженими можливостями. З цією метою обладнано спеціалізований підйомник з гідравлічним приводом.

Новітні технології дозволяють швидко і комфортно пройти повне обстеження, на що у звичайній поліклініці знадобилося б кілька днів.

Комплекс придбано і обладнано за кошти Фонду Ріната Ахметова в рамках програми Фонду «Рак виліковний. Своєчасна діагностика і лікування онкологічних захворювань», який спрямований на створення умов для ефективної роботи онкологічної служби і покращення якості діагностики та лікування онкохворих. Комплекс працює з 2012 року. За цей час діагностику і обстеження пройшли понад 5000 жінок.

Рак молочної залози займає перше місце серед захворюваності та смертності жінок у розвинених країнах світу. Щороку на планеті реєструється понад 650 тисяч випадків цієї хвороби, в Україні – близько 16 тисяч. Щорічно ця онкохвороба забирає життя майже 7,5 тисяч українських жінок. Ймовірність виникнення раку збільшується з віком. У групі ризику опиняються жінки після 40 років.

Особливістю раку грудної залози є те, що ця хвороба може бути виявлена на ранніх стадіях і вилікувана з мінімальною шкодою для організму. Але, на жаль, якісна діагностика сьогодні для багатьох українок залишається недоступною. Тому організатори акції наголошують на необхідності щорічного відвідування мамолога і гінеколога жінками після 40 років і запрошують зробити це під час місячника жіночого здоров’я в Ірпені.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - З 11 по 31 березня в Ірпені - місячник жіночого здоров’я - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.