Замість 300 камер спостереження отримаємо 26

Печать
PDF
383612025У рамках програми «Безпечне місто» було заплановано встановлення 300 відеокамер по Ірпеню. На це з міського бюджету було виділено 1 мільйон гривень.

«Проблема у зростаючому курсі, – говорить заступник начальника міліції по громадській безпеці Володимир Володимирович, – раніше ми на ці кошти могли купити 300 камер, потім 80, а сьогодні сподіваємося придбати 26. У місті зараз із 15 старих відеокамер працюють 10. Проте навіть їх використовувати складно: вони розташовані хаотично і зовсім не раціонально! Це обов’язково буде враховано, коли ставитимуть нові, і помилок вже не повторять».

В Ірпені давно існує необхідність у власній системі спостереження. Злочинність у місті за останній рік значно зросла: тільки протягом 2014 було викрадено 48 авто, не кажучи вже про численні пограбування квартир.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Замість 300 камер спостереження отримаємо 26 - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.