ВЛАДА ГОСТОМЕЛЯ ПОРУШУЄ ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ

Печать
PDF
bg-10aПорядок розміщення зовнішньої реклами у селищі міського типу Гостомель не відповідає типовим правилам розміщення зовнішньої реклами.

Адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зобов’язала Гостомельську селищну раду здійснити заходи спрямовані на усунення ознак порушення конкурентного законодавства, шляхом вилучення з Порядку розміщення зовнішньої реклами умову, щодо скасування дозволу у разі прострочення розповсюджувачем реклами плати, як таку що не відповідає чинному законодавству.

У ході проведення дослідження ринку супутніх та інших платних послуг, що передують наданню адміністративної послуги «Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами» виявлено, зокрема, не відповідність деяких норм Порядку розміщення зовнішньої реклами у селищі Гостомель, Типовим правилам, що затверджені КМУ та можуть призвести до усунення та обмеження конкуренції.

Як відомо, головний інспектор відділу благоустрою Гостомеля та одночасно голова земельної комісії селищної ради Дмитро Омельченко робив дії, які призвели до суттєвого обмеження і спотворення конкуренції та завдали збитків окремим суб’єктам господарювання.

Прес-служба київського обласного відділення Антимонопольного Комітету України
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - ВЛАДА ГОСТОМЕЛЯ ПОРУШУЄ ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.