Наркотична слава Ірпеня в минулому?

Печать
PDF
702 skazhi narkotikam  netНегативна слава Ірпеня, як «наркотичної столиці» Київщини, вже не актуальна!

Так каже начальник відділу БНОН Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області Сергій Зеленін: «Дійсно, ще 5 років тому ситуація з нелегальним продажем наркотичних речовин у місті була дуже складна. Ірпінь вважали так званою «столицею наркозалежних». Оптова і роздрібна торгівля наркотиками була досить масштабною, в Київській області за таку негативну першість могла позмагатись тільки Біла Церква. В межах Ірпеня можна було придбати все, починаючи з маріхуани. Однак, за останній рік ситуація в місті кардинально змінилася!»

Відділ БНОН провів комплекс жорстких як попереджувальних, так і нівелюючих заходів, пов’язаних з боротьбою із розповсюдженням та збутом наркотичних речовин. Було визначено шляхи потрапляння наркотиків до міста, імена постачальників та дилерів, що понесли справедливе покарання відповідно до статті 307 Кримінального кодексу України (позбавлення волі на строк від 3 до 8 років).

Сергій Михайлович константував: «В ірпінських аптеках наркотики не продають. Це питання вже не гостре для нашого міста, всі апетки «чисті». Заборонити продаж звичайних препаратів, що може купити будь-яка людина без рецепту – неможливо. Трапляється, наркозалежні використовують для «варки» звичайні краплі для очей або ж ліки від застуди. Щодо небезпечних ліків, то вони в продажі тільки по рецептам і знаходяться на суворій звітності».

Залишається сподіватися, що наркотична слава нашого міста у минулому…

Як кажуть правоохоронці Ірпеня, з початку 2015 року не затримано жодного наркозалежного.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Наркотична слава Ірпеня в минулому? - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.