МІНІСТР ФІНАНСІВ ТА ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОДА З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАЛИ ІРПІНЬ

Печать
PDF
872005001423908755Міністр фінансів України Наталія Яресько та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочим візитом відвідали Ірпінь.

Під час свого візиту представники державної влади ознайомилися з роботою Ірпінського військового шпиталю, де на даний час, проходять лікування та реабілітацію бійці зі Сходу.

Міністр фінансів України та голова Київської ОДА провідали учасників військових дій та поспілкувалися з кожним із них.

На запитання журналістів про її враження від спілкування з пораненими, пані Яресько відповіла: “Я побачила тут героїв, героїв, які захищають Україну. Справжніх воїнів, які, попри важкі поранення, хочуть повернутися назад на Схід країни, щоб боронити нашу державу. Заради таких людей варто жити і працювати, заради них варто працювати по 18 годин на добу”.

Володимир Шандра додав, що враховуючи всі складні умови, за яких область змушена жити та функціонувати, обласна влада докладає усіх можливих зусиль для підтримки та соціального захисту бійців з Київщини.

«Час у якому ми живемо - складний, багато питань, які потребують нагального вирішення, але підтримка наших бійців, в усіх відношеннях, зараз найбільш вагома», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Також Володимир Шандра наголосив, що під час перебування на лікуванні у медичних закладах, для поранених бійців найбільш важливо правильно призначити лікування та відповідну реабілітацію. Адже саме від цього залежатиме подальший стан здоров’я відданих патріотів України.

В рамках поїздки, у приміщенні Ірпінської міської ради відбулася спільна нарада за участю Міністра фінансів та голови Київської облдержадміністрації, також голів міськвиконкомів та райдержадміністрацій.

Основне питання зустрічі, яке обговорювали, стосувалося бюджету та впровадження реформи децентралізації.

Зокрема, щодо ситуації у формуванні та виконанні місцевих бюджетів усіх рівнів Київської області на 2015 рік, розповіла учасникам наради директор департаменту фінансів Київської облдержадміністрації Лариса Карамушка. За її словами, на Київщині місцеві бюджети усіх рівнів повністю затверджені.

«Я б хотіла почути від Вас про весь той досвід, який Ви пройшли нещодавно, застосовуючи нові правила при формуванні своїх кошторисів і дізнатись про найбільш проблемні питання, з якими Ви стикаєтесь у своєму урядуванні», - сказала під час зустрічі Наталія Яресько. Процес децентралізації державних фінансів, цей революційний крок в економічному житті країни, не є простим, і оскільки одночасно з додатковим ресурсом місцеві громади отримали й додаткову відповідальність, то цілком природніми є і певні проблеми місцевих громад при переході на нову систему роботи.

У свою чергу очільник Київщини зауважив, що область прийняла бюджет ще до початку нового 2015 року, при цьому виконавши усі планові показники.

«Сьогодні нам потрібно працювати над питанням впровадження реформи міжбюджетних відносин в області. Адже децентралізація орієнтована не лише на максимальну передачу повноважень влади та управління та місця, але й формування фінансових ресурсів за таким же принципом», - зазначив Володимир Шандра.
630615001423908677

10525774 897668456920121 8222584749332101590 n

936090 897668453586788 741958835162759337 n
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - МІНІСТР ФІНАНСІВ ТА ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОДА З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАЛИ ІРПІНЬ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.