Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат повідомляє

Печать
PDF
300 190 535113290ee29Оголошення про набір громадян України (чоловіків) на військову службу за контрактом і резерва Збройних Сил України

З метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Ірпінсько - Бучанський обєднаний міський військовий комісаріат проводить набір громадян України (чоловіків) віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерва Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та безоплатне щоденне триразове харчування під час несення служби в добовому наряді та при виконанні завдань з відривом від пункту постійної дислокації.

На виконання ст 28 ЗУ «Про військовий обовязок і військову службу» зі змінами №1604-VII від 22.07.2014 року щодо відновлення на військовому обліку громадян України, які були раніше виключені з нього по досягненню граничного віку 1955-1973 р.н., та згідно з наказом Міністерства оборони України №342 від 09.06.2006 року, які не отримали військово-облікової спеціальності Ірпінсько - Бучанський обєднаний міський військовий комісаріат пропонує вам з'явитися для відновлення на військовому обліку. 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1/МОБ. ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ІРПІНСЬКО - БУЧАНСЬКОГО ОБ'ЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Згідно Указу Президента України №15 від 14 січня 2015 року «Про часткову мобілізацію» в України та на території м. Ірпінь, Буча та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське оголошено часткову мобілізацію.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ:

1. Всім офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам, матросам та рядовим запасу, які перебувають на військовому обліку в Ірпінсько-Бучанському ОМВК Київської області та мають мобілізаційні розпорядження прибути в триденний! cтрок до Ірпінсько - Бучанському ОМВК (м. Ірпінь, вул. Д.Попова 26) для уточнення подальших дій.

2. Військовозобов'язаним, які проживають на території м. Ірпінь, Буча та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, але перебувають на обліку в інших військових комісаріатах - негайно! прибути до своїх РВК для уточнення подальших дій.

3. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам, матросам та рядовим запасу, які перебувають на військовому обліку в Ірпінсько - Бучанському ОМВК Київської області, яким мобілізаційне розпорядження не вручалось, а повістка до них за будь яких обставин не надійшла, прибути в п'ятиденний! cтрок до Ірпінсько - Бучанському ОМВК (м. Ірпінь, вул. Д.Попова 26) для уточнення подальших дій.

4. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам, матросам та рядовим запасу при прибутті до військового комісаріату мати з собою військові квитки або інші обліково-військові документи, паспорт, ідентифікаційний код, документи про освіту, набуту спеціальність, посвідчення водія та знати власну групу крові та резус фактор.

5. Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, забезпечити явку до Ірпінсько - Бучанському ОМВК військовозобов'язаних відповідно до їх мобілізаційних розпоряджень, повісток або на вимогу військового комісаріату. За військовозобов'язаними, які будуть призвані по мобілізації, зберігати робоче місце, займану посаду та середній заробіток протягом одного року з моменту призову по мобілізації.

6. Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, які є постачальниками транспортних засобів, поставити згідно нарядів справну техніку - НЕГАЙНО! Іншим керівникам, які не мають нарядів на поставку транспортних засобів, надати до Ірпінсько - Бучанському ОМВК уточнені списки наявної техніки НЕГАЙНО!

7. Відкрити адміністративне або кримінальне впровадження відносно: • військовозобов'язаних, які ухилятимуться від виконання військового обов'язку шляхом неприбуття до РВК чи в будь - який інший спосіб, або не прибудуть на відправку згідно персональної повістки, керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, які ухилятимуться від виконання військово-транспортного обов'язку; • керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, які перешкоджатимуть військовозобов'язаним у прибутті до РВК або саботуватимуть заходи часткової мобілізації; • внести до єдиного реєстру військовозобов'язаних, керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування та форм власності, які ухиляються від виконання військового обов'язку та в військово-транспортного обов'язку.

8. Розпорядження розповсюдити по всій території м. Ірпінь, Буча та селищ Ворзель, Гостомель,Коцюбинське.

С.П.КАЙДАН, військовий комісар Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник

Детальнішу інформацію можете отримати за адресою: м. Ірпінь, бул. Д.Попов 26, телефони: 56-3-57, 57-5-97 (телефоний код міста Ірпінь: 04597)
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат повідомляє - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.