Батьки платитимуть за харчування дітей

Печать
PDF
photo120 січня 2015 року Ірпінська міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого змінилися норми оплати харчування дітей у дитячих садках.

Це пов’язано з внесенням змін до законодавства України.

Згідно з рішенням, тепер батьки мають платити за харчування дошкільнят не менше 60% всієї суми, решта коштів виділяється з міського бюджету.
 
Вартість харчування однієї дитини у дитячому садочку становить 15 гривень в день. Від сплати звільняються лише батьки, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму. За рахунок держави їстимуть діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

Щодо школярів, то вартість харчування одного учня складає 8 грн. у день. Безкоштовним харчуванням забезпечуються учні 5-11 класів із числа: дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; малозабезпечених сімей. Відповідне рішення було прийнято 27 січня, на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
20130731102245
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Батьки платитимуть за харчування дітей - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.