Відкриття дитячої поліклініки майбутнього в Ірпені

Печать
PDF
IMAG0209---Сьогодні у житті ірпінчан сталася святкова та непересічна подія.

Відбулося урочисте відкриття нового поліклінічного відділення Ірпінської дитячої міської лікарні за адресою вул. Садова, 29.

У заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк, члени виконавчого комітету міської ради, лікарі міських медичних установ, представники громадськості та ЗМІ.
 
Володимир Шандра під час привітання відзначив успіхи Ірпеня в цілому і важливість сьогоднішньої події. Почесний гість побажав усім миру, працівникам закладу творчого натхнення, успіхів у нелегкій справі збереження здоров’я дітей та усім ірпінчанам щастя та довголіття.

IMAG0213---

Привітав присутніх і  міський голова Володимир Карплюк. Він розповів, що міська влада приділяє значну увагу розвитку медичної сфери Ірпеня. З метою забезпечення надання якісних та доступних медичних послуг у місті впроваджуються нові медичні стандарти, в міських медичних закладах поступово проводиться матеріально-технічне забезпечення сучасним обладнанням відповідного профілю і спеціалізації.

На завершення урочистостей відбулась церемонія перерізання символічної стрічки, після чого всіх присутніх запросили оглянути приміщення. Дитяча поліклініка майбутнього відкрилася сьогодні в Ірпені!

У дитячій поліклініці приймають лікарі всіх спеціальностей. Будь-які консультації можна отримати в одному місці і в один час. Усе створено для зручності і комфорту малесенького пацієнта: укомплектування меблями та всім необхідним медичним обладнанням, затишні просторі і неймовірно гарні кабінети, гардеробна, навіть туалети зроблені для дітей. Як зазначив міський голова, відкриття нового закладу охорони здоров’я після капітального ремонту приміщення покращить умови надання медичних послуг і наймолодшим мешканцям Ірпеня.

IMAG0217--

Iнтерв'ю голови Київської ОДА Володимира Шандри та міського голови Володимира Карплюка на урочистому відкритті нового поліклінічного відділення Ірпінської дитячої міської лікарні - Ірпінь - 03.02.2015.

Андреас Гальдус,
Спеціально для irpin.in.ua


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Tanya 11.02.2015 11:07
Добрий день.
Я вже бабуся ( виростила 3-х дітей і маю 2-х онуків), але хочу висловити свою думку. Нова дитячса поліклініка - добре, але чи зручно буде мамам з діточками, адже дитячий педіатр в іншому приміщенні ( вулиця АЛІЄВОЇ) Ф ЩО МАЄМО -мама іде до одного лікаря -чекає чергу, тоді знову збирає дитину і з візком направляється на вул.Садову ( до вузьких спеціалістів), а ще розказують - що педіатрів розсадять по всьому Ірпеню.Хочеться запитати у Володимира Карплюка - в кого виникла така "ідея"? Чому в бувшій дорослі поліклініці поміщалися усі спеціалісти, а для дитячих не знайдено місця? І що буде в такому великому приміщенні? Вважаю, що інтереси діток з мамами зовсім не враховані. Хтось знову шукає собі вигоду.
Тетяна Петрівна
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відкриття дитячої поліклініки майбутнього в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.