Відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності у школах Ірпеня

Печать
PDF
vidkrutui-yrok 529 січня до школярів ЗОШ І-ІІІ № 12 та № 17 міста Ірпеня завітали рятувальники, які представили до уваги всіх присутніх – пожежний автомобіль та спеціальне технічне спорядження, яке використовується працівниками ДСНС під час гасіння пожеж. Всі бажаючі могли відчути себе пожежними: посидіти за кермом автомобіля, приміряти бойовий одяг чи використати пожежний рукав та вогнегасник.

Досить часто діти стають як учасниками так і винуватцями виникнення пожеж. Саме через це, щорічно, в Україні виникають близько трьох тисяч пожеж, під час яких гине 130-150 дітей. Тому, з метою залучення уваги громадськості до проблеми формування культури безпеки життєдіяльності підростаючого покоління та більш ефективного засвоєння теоретичних знань навчальної дисципліни «Основи безпеки життєдіяльності» фахівці ДСНС провели виїзні заняття.

Знайомство дітей з основами безпеки життєдіяльності з уст справжніх рятувальників розпочалося з вікторин, після чого, всі учасники отримали грамоти та солодкі призи. Значну увагу приділили правилам безпечного користування електричними приладами, розмаїття яких заповнює простір у кожній оселі.

Окрім цього, учнівській аудиторії був представлений презентаційний фільм про вибухонебезпечні предмети, також, проведено пізнавальну гру, де діти наввипередки відповідали на поставлені запитання. На останок, до школярів завітали фахівці піротехнічної групи АРЗ СП, які розповіли про свою небезпечну роботу і показали яким спорядженням користуються, шукаючи боєприпаси.

« - Зовні небезпечні предмети нагадують безформні шматки металу, які за довгі роки проржавіли і мають сильно пошкоджений корпус. Але, тим не менше, вибухівка, що знаходиться в середині може бути дієвою. Тому, навіть з вигляду повністю зіпсований снаряд, дуже небезпечний. Роздивлятися їх та кидати у вогонь не можна, адже це може призвести до нещасного випадку. Знайшовши небезпечний предмет, сповістіть про це дорослих. Щоб уникнути нещасних випадків, треба твердо запам'ятати, що доторкатися до вибухових або невизначених предметів не можна, бо це небезпечно для життя. До жодних самостійних дій вдаватися не можна! - говорить начальник відділення групи піротехнічних робіт капітан служби цивільного захисту Олег Кудрик».

Бережіть себе та своїх близьких!

vidkrutui-yrok 4
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності у школах Ірпеня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.