Відкриття нової дитячої поліклініки

Печать
PDF
Resize of IMG 9297a1У вівторок, 3 лютого 2015 року, о 13:00 годині в місті Ірпінь, за адресою: вул. Садова, 29 відбудеться урочисте відкриття нового поліклінічного відділення Ірпінської дитячої міської лікарні. У відкритті візьмуть участь: голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, представники влади і громадськості.

Також Володимир Шандра вестиме прийом громадян 3 лютого з 9:00 години у приміщенні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
 
Потреба в новій дитячій поліклініці обумовлена суттєвим зростанням чисельності населення Ірпеня (лише за останній рік - майже на 4000 людей) і розпорошеністю місць надання педіатричних послуг. 
 
Педіатри розміщувалися в різних приміщеннях у різних районах міста, що створювало чисельні незручності лікарям і пацієнтам. 

Нова дитяча поліклініка розмістилася у центрі міста – у колишньому приміщенні дорослої поліклініки. Після введення в дію у 2011 р. нової дорослої поліклініки, стара будівля не використовувалася. 

Відтепер в одному приміщені працюватимуть вузькі спеціалісти, дитячі лікарі-стоматологи, буде облаштовано рентген-кабінет, кабінет масажу, працюватиме апарат УЗД, кардіографи, нові стоматологічні установки з компресорами – усе те, що допомагатиме лікарям надавати, а пацієнтам отримувати якісні медичні послуги.

10872976 10204902588937557 6399628265975904712 o
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# TT 02.02.2015 21:21
Дуже гарна поліклініка!!!! Дякуємо вам, пане мер!!!! Хай вам у ваших доюрих справах допомогає Господь!! Чекаємо на нові ваші зверщення)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Відкриття нової дитячої поліклініки - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.