Списки кандидатів у депутати

Печать
PDF

Списки кандидатів у депутати

Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу.

Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право.
Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №1

Глушаненко Ілля Олександрович 05.12.1978 Ірпінська міська організація політичної партії „Українська платформа”
Головкевич Микола Михайлович 01.01.1951 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Голуб’ятникова Юлія Анатоліївна 31.08.1980 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Дружченко Дмитро Вікторович 23.12.1978  Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Журавель Костянтин Миколайович 12.03.1956 Ірпінська міська організація політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Зайцева Ганна Порфиріївна 02.12.1949 Ірпінська міська організація „Партія захисників Вітчизни”
Івасюк Ігор Миколайович 19.12.1979 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”
Кардаш Олександр Олександрович 08.10.1956 Ірпінська міська організація Політичної партії «За Україну!»
Лакей Михайло Миколайович 19.05.1982 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Маковський Руслан Ігорович 27.07.1977 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Медведєв Олександр Іванович 07.08.1954 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Михайлов Сергій Іванович 09.11.1954 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Попов Дем’ян Володимирович 09.11.1968 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Пошаталов Євген Олександрович 11.08.1961 Ірпінська міська організація Християнсько-Демократичний Союз
Родак Андрій Васильович 23.11.1973 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Сокотюк Дмитро Миколайович 03.05.1977 Ірпінська міська організація Політичної партії „Сила і Честь”
Тузинський Анатолій Андрійович 05.09.1946 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Філімонов Сергій Анатолійович 18.06.1983 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Фітісов Сергій Олександрович 26.10.1975 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Хайшаєв Олександр Хусаїнович 28.09.1956 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Хромченко Валерій Григорович 09.11.1949 Ірпінська партійна організація Політичної Партії „Козацька Українська Партія”
Черняк Ірина Леонідівна 14.06.1967 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Шевченко Вадим Іванович 04.05.1984 Ірпінська міська організація Громадянської партії „ПОРА”
Шевчук Антоніна Василівна 03.11.1964 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №2

 

Богуславський Олексій Григорович 30.03.1953 Ірпінська міська організація Народно-демократичної партії
Брусенцов Олександр Сергійович 26.04.1983 Ірпінська міська організація Політичної партії ”За Україну!”
Вдовенко Світлана Миколаївна 01.02.1981 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Власова Алла Миколаївна 06.06.1958 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Войцех Дмитро Петрович 19.03.1979 Ірпінська міська організація Партія Регіонів
Горпинченко Олександр Миколайович 07.05.1974 Ірпінська міська крайова організація політичної партії ”Велика Україна”
Гуменюк Людмила Василівна 11.09.1957 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Ільїн Віктор Борисович 02.06.1955 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Кармазін Микола Анатолійович 15.05.1971 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Кузьменко Костянтин Васильович 26.01.1954 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Московчук Сергій Васильович 20.03.1976 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Недогибченко Світлана Миколаївна 19.10.1960 Ірпінська міська організація партії” Народна влада”
Нігован Євген Олександрович 13.03.1981 Ірпінська міська організація Українська соціал-демократична партія
Павленко Ніна Василівна 30.07.1960 Ірпінська міська організація політичної партії Українська платформа
Плахотніков Григорій Васильович 31.01.1980 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Прохоренко Анатолій Валерійович 17.10.1958 Ірпінська міська організація Соціалістична партія України
Рудченко Олег Миколайович 12.09.1978 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Сандуляк Дмитро Георгієвич 13.08.1965 Ірпінська міська організація Громадянської партії „ПОРА”
Ситницький Олександр Олександрович 25.05.1976 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об”єднання „Свобода”
Смолянчук Наталія Вікторівна 02.02.1971 Ірпінська міська організація Українська народна партія
Тішин Сергій Борисович 07.08.1970 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Чернобаєв Сергій Миколайович 01.09.1975 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Шпіля В’ячеслав Романович 22.03.1981 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя Сила”
Янгаличев Наріман Наріманович 14.05.1973 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Ярмош Олександр Миколайович 04.12.1964 Ірпінська міська організація Політична Партія „ Наша Україна”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №3

Астаніна Юлія Олексіївна 29.12.1969 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Бархоленко Світлана Вікторівна 10.02.1974 Ірпінська міська організація Українська соціал-демократична партія
Бучко Людмила Русланівна 23.03.1986 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Говоруненко Людмила Ісаківна 05.09.1949 Ірпінська міська організація Громадської Партії „ПОРА”
Жихарєв Сергій Данилович 31.08.1938 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Затулко Андрій Володимирович 29.07.1967 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Кедь Ольга Леонідівна 24.04.1975 Ірпінська міська партійна організація Народної Партії
Кириченко Вікторія Валентинівна 22.01.1963 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Клименко Дмитро Борисович 06.02.1970 Ірпінська міська організація Всеукраїнського Об”єднання „Свобода”
Ледньова Тетяна Андріївна 08.01.1960 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Мазурик Наталія Іванівна 28.06.1971 Ірпінська міська організація Політичної партії „За Україну!”
Матушевський Валентин Володимирович 20.10.1956 Ірпінська міська організація політичної партії”Третя сила”
Мостовий Ігор Анатолійович 08.04.1984 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Нагорний Олексій Васильович 14.11.1975 Ірпінська міська організація Політичної партії „Сила і Честь”
Руденко Наталія Іванівна 14.03.1965 Ірпінська міська організація Партії регіонів
Савченко Катерина Олександрівна 02.08.1988 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Саприкіна Лариса Анатоліївна 01.02.1953 Ірпінська міська організація Народно-демократичної партії
Серебрянська Ірина Василівна 15.11.1966 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Сірош Вадим Анатолійович 05.06.1964 Ірпінська міська Політична організація політичної партії „Сильна Україна”
Скоріна Олена Віталіївна 23.10.1980 Ірпінська міська організація ”Європейська партія України”
Страховський Андрій Андрійович 12.01.1978 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Терещенко Алла Іванівна 06.11.1961 Ірпінська міська організація Політичної Партії „Наша Україна”
Тузинський Микола Анатолійович 08.06.1983 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Федірко Ольга Михайлівна 12.11.1959 Ірпінська міська організація партії „Справедливість”
Фуштей Костянтин Костянтинович 28.02.1974 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Швай Петро Павлович 10.07.1959 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об”єднання „Батьківщина”
Ященко Олександр Іванович 07.08.1971 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Всеукраїнська партія „Дітей війни”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №4

Алєксєєнко Євген Ігорович 09.05.1967 Ірпінська міська організація Партія регіонів
Арбузіна Людмила Василівна 19.01.1955 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Балинський Сергій Григорович 08.02.1974 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Всеукраїнська партія „Дітей війни”
Бєлов Вадим Віталійович 02.12.1972 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Богдан Ірина Миколаївна 01.11.1974 Ірпінська міська організація демократичної партії України
Вихристюк Віктор Вікторович 07.04.1983 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Данильченко Віталій Володимирович 25.07.1983 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Дащенко Наталія Сергіївна 06.05.1982 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Демчишин Дмитро Дмитрович 24.06.1961 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Денисенко Юрій Олександрович 29.06.1980 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Закревський Василь Тимофійович 02.01.1958 Ірпінська міська організація Української Народної партії
Краплина Віктор Володимирович 23.02.1981 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Кузнець Яків Олександрович 12.12.1971 Ірпінська міська крайова організація політичної партії ” Велика Україна”
Кульчицький Віктор Іванович 27.10.1957 Ірпінська міська організація політичної партії «За Україну!»
Курсін Сергій Миколайович 19.07.1983 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Лялюшко Валентина Олексіївна 16.11.1952 Ірпінська міська організація політичної партії «Союз Лівих сил»
Одарич Анатолій Петрович 09.06.1954 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Ополінський Олег Анатолійович 24.10.1958 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об»єднання «Свобода»
Попруга Марія Петрівна 25.06.1954 Ірпінська міська організація партії «Народна влада»
Примак Олег Васильович 22.09.1960 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Примаченко Юрій Вадимович 12.12.1982 Ірпінська міська організація Громадянської партії «ПОРА»
Приходько Олександр Михайлович 22.07.1960 Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Сильна Україна»
Сліпець Алла Володимирівна 12.08.1962 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Солодаренко Роман Васильович 26.01.1984 Ірпінська міська організація політичної партії «Третя сила»
Хорош Людмила Миколаївна 02.07.1950 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Черепанська Людмила Анатоліївна 20.08.1957 Ірпінська міська партійна організація Народна партія
Шульга Галина Авксентіївна 29.01.1953 Ірпінська міська організація Християнсько-Демократичний Союз
Ядак Інна Олексіївна 19.01.1982 Ірпінська міська організація Політичної Партії „Наша Україна”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №5

Антонюк Сергій Валентинович 12.11.1958 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Бісюк Василь Васильович 14.01.1984 Ірпінська міська організація Українська соціал-демократична партія
Владовський Віктор Іванович 26.01.1968 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Волик Микола Олексійович 04.01.1967 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Гарбар Сергій Васильович 21.06.1984 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Горшкальова Ольга Володимирівна 04.07.1990 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Грущинська Валентина Михайлівна 17.12.1962 Ірпінська міська організація Народно-демократичної партії
Дрьомов Сергій Володимирович 11.10. 1968 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Дядькін Михайло Ярославович 04.06.1978 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Зборовський Анатолій Іванович 01.01.1957 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Карєв Костянтин Юрійович 21.08.1976 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Коломієць Валентин Костянтинович 06.06.1977 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Кудрявцева Ганна Андріївна 12.01.1961 Ірпінська міська партійна організація Українська Народної Партії
Кукса Олексій Олександрович 02.10.1969 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Курсін Антон Володимирович 19.10.1973 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Курявий Віктор Миколайович 03.07.1968 Ірпінська міська Партійна організація політичної партії Всеукраїнська партія „Діти війни”
Луценко Євгеній Васильович 11.06.1977 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Ляхович Наталія Миколаївна 19.03.1956 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Ляшенко Олена Сергіївна 17.04.1978 Ірпінська міська організація Громадської Партії „ПОРА”
Максимчук Галина Сергіївна 01.01.1974 Ірпінська міська організація партії „Справедливість”
Маркушин Олександр Григорович 13.04.1980 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Марченко Володимир Іванович 03.09.1968 Ірпінська міська організація Політичної Партії „Наша Україна”
Наговіцин Олександр Аркадійович 24.05.1959 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Ничипоренко Олена Іванівна 13.04.1951 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Підварко Олександр Віталійович 12.05.1975 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Подгайний Олег Володимирович 30.05.1982 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Рябець Світлана Валентинівна 15.07.1954 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Соловей Валентина Іванівна 13.09.1953 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Стрєльцова Надія Сергіївна 08.10.1962 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Яцюк Олег Іванович 15.11.1982 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №6

Бєлова Ірина Германівна 28.08.1960 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Бойчук Уляна Василівна 05.03.1958 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Боровик Олена Валеріївна 20.10.1979 Ірпінська міська організація партії „Справедливість”
Витриховська Олександра Михайлівна 15.06.1963 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Гачков Андрій Миколайович 26.08.1977 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Дерев’янко Віталій Дмитрович 01.05.1949 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Ілінська Юлія Петрівна 21.04.1982 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Карпенко Сергій Олександрович 05.05.1985 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Козачок Віктор Миколайович 07.08.1978 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Колосенко Євген Вікторович 14.08.1972 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Куровський Микола Броніславович 01.08.1962 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Максименко Анатолій Андрійович 07.10.1959 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Матвієць Іван Олександрович 15.08.1983 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Мельник Антон Костянтинович 05.01.1987 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”
Множинський Олег Борисович 18.05.1940 Ірпінська міська партійна організація политічної партії” Всеукраїнська партія ”Діти війни”
Ніколаєць Павло Володимирович 04.03.1963 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Панасюк Ігор Валерійович 08.03.1966 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Редич Олександр Володимирович 12.04.1958 Ірпінська міська організація Народний Рух України
Романенко Юрій Володимирович 27.07.1966 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Синельников Руслан Олександрович 17.02.1975 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Скиба Володимир Володимирович 22.04.1981 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Соколов Андрій Миколайович 29.12.1981 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Тимошенко-Ушакова Діна Борисівна 20.06.1970 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Тромса Олег Васильович 07.08.1976 Ірпінська міська партійна організація Українська Народна Партія
Федоров Юрій Михайлович 20.08.1955 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Фойт Руслан Сергійович 14.04.1990 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Харитонов Іван Сергійович 02.06.1990 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”

Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №7

Антонюк Євгенія Петрівна 17.05.1982 Ірпінська міська організація Української соціал-демократичної партії
Бузіновський Анатолій Вікторович 25.05.1968 р. Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Вишняков Ігор Анатолійович 30.04.1964 р. Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Всеукраїнська партія „Дітей війни”
Григорук Олег Михайлович 09.07.1978 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Гуріна Ольга Сергіївна 19.02.1970 р. Ірпінська міська організація Української Народної партії
Жовтан Ігор Олександрович 22.05.1983 р. Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”
Забарило Валентина Володимирівна 01.09.1950 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Калічка Артем Андрійович 11.07.1982 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Каськіва Ганна Олександрівна 29.05.1951 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Кіфорук Роман Анатолійович 08.09.1981 р. Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Климчук Наталія Юріївна 07.07.1983 р. Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Коваленко Інна Дмитрівна 01.01.1972 р. Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Коломієць Сергій Олександрович 21.06.1967 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Краплина Марія Василівна 16.04.1949 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Крива Олена Наумівна 07.01.1983 р. Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Кроткіх Алла Степанівна 20.04.1980 р. Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Кузьменко Віктор Васильович 01.02.1956 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Мошко Олександр Васильович 07.05.1982 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Назарець В’ячеслав Володимирович 08.06.1971 Ірпінська міська організація демократичної партії України
Паламарчук Володимир Дмитрович 19.12.1956 р. Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Передереєв Вячеслав Григорович 20.06.1987 р. Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Піддубна Діна Михайлівна 21.03.1966 Ірпінська міська організація партії ”Справедливість”
Погрібняк Віктор Іванович 05.04.1970 р. Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Сімаков Олег Васильович 04.04.1973 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Собко Іван Петрович 31.10.1957 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Ткаченко Михайло Іванович 02.05.1961 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Федоров Михайло Юрійович 25.11.1982 р. Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Чурілов Геннадій Геннадійович 05.12.1969 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова політика”
Шилов Віктор Дмитрович 12.10.1947 Ірпінська міська організація Народно-демократичної партії


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №8

Біленький Сергій Борисович 10.06.1965 Ірпінська міська організація ”Європейська партія України”
Бондаренко Андрій Володимирович 05.11.1972 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Бриженюк Ігор Миколайович 02.01.1981 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Гриценко Сергій Сергійович 12.02.1983 Ірпінська міська організація політичної партії «Третя сила»
Дмитришак Сергій Ігорович 01.11.1989 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Есаулов Олександр Юрійович 18.11.1952 Ірпінська міська організація політичної партії «За Україну»
Заворотній Руслан Іванович 15.02.1979 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Ковальський Сіявуш Вадимович 05.10.1991 Ірпінська міська організація УкраїнськоїРеспубліканської Партії «Собор»
Ковальчук Михайло Григорович 22.05.1963 Ірпінська міська організація Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина»
Ковтун Ігор Миколайович 08.05.1988 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Колиско Сергій Олегович 09.04.1971 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Кузьмич Юрій Вікторович 11.11.1973 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Лунгу Валерій Дмитрович 16.09.1980 Ірпінська міська організація Соціалістична партія України
Мельничук Роман Богданович 25.12.1980 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об»єднання «Свобода»
Олійнич Ольга Романівна 26.06.1961 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Омельчук Павло Петрович 02.11.1983 Ірпінська міська організація Громадянської партії «ПОРА»
Поздняков Денис Вадимович 03.09.1979 Ірпінська міська організація політичної партії «Наша Україна»
Пономаренко Віктор Григорович 16.10.1949 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Пристайко Марина Іванівна 02.12.1984 Ірпінська міська організація Християнсько-Демократичний Союз
Сергієнко Констянтин Миколайович 20.08.1977 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Третяк Михайло Андрійович 21.11.1947 Ірпінська міська організація політичної партії «Союз Лівих сил»
Фоменко Олександр Іванович 03.10.1962 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова політика”
Хуторний Володимир Григорович 02.08.1951 Ірпінська міська організація Народної партії
Черемісін Максим Юрійович 05.03.1980 Ірпінська міська організація Української соціал-демократичної партії
Шкуренко Микола Миколайович 1.12.1957 Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Сильна Україна»


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №9

Андрейко Андрій Миколайович 07.12.1978 Ірпінська міська партійна організація Українська Народна Партія
Бондаренко Олександр Васильович 15.03.1978 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Брехуненко Віктор Анатолійович 07.11.1965 Ірпінська міська організація Демократичної партіі України
Валуєв Антон Олександрович 16.12.1986 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”
Василенко Сергій Миколайович 03.12.1955 Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії
Гайдамак Олексій Олександрович 13.03.1981 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Глущенко Дмитро Сергійович 26.07.1984 Ірпінська міська організація Політичної Партії „Наша Україна”
Гульчак Володимир Петрович 05.11.1953 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Денисенко Наталія Валеріївна 16.05.1966 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Загурський Олександр Васильович 19.11.1975 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Ісик Ірина Петрівна 05.10.1979 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Калінський Олександр Петрович 01.04.1986 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Копач Михайло Іванович 20.11.1955 Ірпінська міська Партійна організація політичної партії «Всеукраїнська партія „Діти війни”
Котов Павло Володимирович 19.11.1978 Ірпінська міська організація Партія Пенсіонерів України
Кузьмич Оксана Борисівна 26.01.1975 Українська міська партійна організація Комуністична партія України
Максименко Андрій Михайлович 13.02.1975 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Мельничук Богдан Омелянович 28.07.1956 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Миненко Людмила Леонтіївна 01.01.1961 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Мінаєв Олександр Якович 14.05.1952 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Міщенко Максим Олександрович 24.07.1972 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Небога Віктор Григорович 05.08.1948 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Новицький Ярослав Володимирович 14.06.1981 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Осецька Ольга Вікторівна 20.05.1985 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Пашко Віталій Анатолійович 29.03.1952 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Процюк Софія Василівна 20.08.1986 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Удовиченко Максим Володимирович 02.02.1977 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Храбан Ольга Яківна 14.05.1950 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Чуніхін Олег Миколайович 11.12.1971 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Шум Іван Володимирович 07.01.1983 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Щербакова Світлана Олексіївна 20.04.1972 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №10

Бєлова Парасковія Іванівна 09.11.1956 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об»єднання «Свобода»
Біланюк Михайло Петрович 18.10.1958 Ірпінська міська організація Політична партія «За Україну»
Булаш Михайло Петрович 29.07.1961 Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Всеукраїнська партія «Дітей війни»
Буренко Тамара Олексіївна 08.09.1971 Ірпінська міська організація політична партія «Союз лівих сил»
Василенко Вікторія Іванівна 04.09.1978 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Вовкотруб Сергій Олегович 25.01.1985 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Воронкова Олена Миколаївна 03.03.1972 Ірпінська міська організація Християнсько-Демократичний Союз
Герасименко В”ячеслав Андрійович 26.12.1963 Ірпінська міська організація політичної партії «Сильна Україна»
Грачов Ігор Анатолійович 18.02.1972 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Ейсмонт Микола Іванович 13.07.1966 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Клімкін Євген Володимирович 29.03.1982 Ірпінська міська організація партії «Народна влада»
Коцюба Ігор Олександрович 09.09.1984 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Курков Анатолій Федорович 01.03.1951 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Мазурек Юлія Володимирівна 09.04.1984 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Мельниченко Роман Миколайович 11.07.1982 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Недашківський Михайло Миколайович 08.06.1956 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Пащинський Олександр Сергійович 03.04.1984 Ірпінська міська організація Політичної Партії «Третя сила»
Пичинюк Сергій Олександрович 13.02.1974 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Рамазанова-Стьопкіна Олена Альфредівна 15.03.1960р. Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Скрипник Сергій Федорович 19.08.1975 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Нова політика”
Шеліна Олена Володимирівна 14.09.1976 Ірпінська міська організація Партії Зелених України


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №11

Авдєєв Геннадій Геннадієвич 17.02.1979 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Губарені Євген Віталійович 14.10.1983 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Дружченко Дарія Суренівна 03.09.1982 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Дубенчак Тетяна Семенівна 23.09.1954 Ірпінська міська організація партії «Народна влада»
Дяченко Олександр Володимирович 16.10.1984 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Ємець Раїса Андріївна 13.10.1950 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Калинка Анатолій Степанович 13.12.1977 Ірпінська міська організація Української Соціал-Демократичної партії
Козачок Марія Григорівна 02.04.1955 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об»єднання «Свобода»
Кузнецова Світлана Дмитрівна 31.12.1962 Ірпінська міська організація політичної партії «Союз Лівих Сил»
Кушніренко Людмила Василівна 21.01.1957 Ірпінська міська організація політична партія «Третя Сила»
Лінчук Ніна Миколаївна 08.05.1952 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України
Літвінова Юлія Сергіївна 08.07.1982 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Маршицький В»ячеслав Григорович 01.01.1947 Ірпінська міська організація Української Народної партії
Матвійчук Артем Вікторович 26.04.1989 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Мельник Олена Володимирівна 28.01.1966 Ірпінська міська організація Партії регіонів
Мережинська Лілія Дмитрівна 03.02.1957 Ірпінська міська партійна організація політичної партії «Сильна Україна»
Михальчук Олег Володимирович 20.02.1975 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Мороз Євген Степанович 03.03.1978 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Наказненко Олександр Григорович 04.06.1972 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Намазов Едуард Алімович 10.07.1972 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Ненашева Наталія Василівна 13.02.1977 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Ніколайчук Євген Сергійович 16.10.1981 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Новосельський Сергій Олександрович 03.05.1967 Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії
Оніщенко Наталія Олександрівна 05.03.1973 Ірпінська міська організація партії „Справедливість”
Салманова Олеся Владиславівна 11.11.1977 Ірпінська міська організація Громадянської партії «ПОРА»
Скуратовський Сергій Володимирович 29.02.1956 Ірпінська міська організація «Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)»
Третяк Олег Віталійович 30.09.1958 Ірпінська міська організація політичної партії «За Україну!»


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №12

Андрікевич Володимир Валерійович 02.05.1982 Ірпінська міська організація політичної партії «Третя Сила»
Бусел Тимофій Вячеславович 13.03.1979 Ірпінська міська організація політичної партії «Сильна Україна»
Горбунов Сергій Іванович 17.09.1968 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Гурін Віктор Вікторович 28.05.1969 Ірпінська міська організація Української Народної партії
Демидчук Микола Володимирович 28.06.1969 Ірпінська міська організація політичної партії «За Україну!»
Житняк Сергій Валерійович 10.04.1969 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Зятьков Олександр Петрович 23.04.1972 Ірпінська міська організація Політичної партії „Сила і Честь”
Камінська Тетяна Миколаївна 13.10.1958 Ірпінська міська партійна організація Народної партії
Король Петро Юліанович 10.07.1964 Ірпінська міська організація Партія регіонів
Корольов Микола Володимирович 07.05.1952 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Кошовець Микола Миколайович 28.12.1983 Ірпінська міська організація Громадянської партії «ПОРА»
Краснянський Сергій Олександрович 05.07.1960 Ірпінська міська організація політичної партії «Союз Лівих сил»
Кучер Микола Дмитрович 10.11.1957 Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії
Махнюк Володимир Петрович 23.01.1958 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Меркулова Світлана Сергіївна 10.05.1974 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Онищенко Сергій Михайлович 16.02.1983 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Палаш Юрій Миколайович 15.05.1962 Ірпінська міська організація Всеукраїнської партії трудящих
Пискун Олена Павлівна 13.04.1953 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Подлєсний Олексій Юрійович 26.02.1988 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Рудь Олександр Федорович 01.09.1962 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина»
Сідько Сергій Кузьмич 07.06.1962 Ірпінська міська організація Народний Рух України
Собчук Валентин Миколайович 04.07.1964 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Степанюк Валерій Васильович 30.05.1958 Ірпінська міська організація Всеукраїнське об»єднання «Свобода»
Точилін Василь Вікторович 07.02.1972 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Турчин Олег Іванович 09.12.1974 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Феоктістов Євген Леонідович 01.03.1981 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Чернищук Андрій Петрович 05.08.1969 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Швед Лариса Іванівна 08.01.1965 Ірпінська міська партійна організація Комуністичної партії України


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №13

Бєлкін Костянтин Вікторович 29.05.1988 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Білоруцька Юлія Петрівна 30. 07.1974 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Бурчак Олександр Володимирович 04.10.1974 Ірпінська міська організація Народно-демократичної партії
Дзера Ярослав Миколайович 09.01.1981 Ірпінська міська організація політичної партії „Третя сила”
Дмитрусь Ростислав Миронович 29.05.1980 Ірпінська міська організація Громадянської партії” ПОРА”
Ільницька Яна Людвигівна 26.08.1986 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Калашніков Олександр Іванович 26.03.1952 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Кириленко Дмитро Олександрович 27.09.1982 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Кулик Іван Олексійович 03.11.1951 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Липова Ірина Анатоліївна 14.03.1972 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Мартинюк Володимир Степанович 29.08.1954 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Молнар Володимир Васильович 01.04.1977 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Мошко Сергій Володимирович 08.07.1986 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Нетецький Сергій Костянтинович 23.07.1958 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Олійник Олег Романович 20.02.1973 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Печинюк Наталія Анатоліївна 19.12.1978 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Портретов Сергій Васильович 21.08.1970 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Тумик Олег Іванович 04.08.1972 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Фоменко Юлія Олександрівна 24.03.1985 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Хижняк Олексій Вікторович 27.08.1980 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Чернявський Андрій Миколайович 04.04.1984 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Ярмолич Єгор Степанович 02.11.1982 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №14

Автанділов Юрій Володимирович 15.03.1982 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Зварич Марина Ярославівна 18.11.1988 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Конончук Андрій Андрійович 25.10.1973 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Корнієнко Олена Георгіївна 11.07.1961 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Костура Данута Василівна 03.08.1949 Ірпінська міська організація Української Національної Асамблеї
Кубечко Олександр Валерійович 08.11.1972 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Кухарська Алла Володимирівна 25.03.1961 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Мельник Юрій Васильович 10.10.1976 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Найдьонова Олена Володимирівна 22.04.1953 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Парфенюк Віталій Леонідович 01.06.1975 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Пешко Олександра Петрівна 20.08.1988 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Пікуза Олександр Петрович 08.02.1965 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Рачок Ігор Павлович 01.12.1981 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Савченко Галина Михайлівна 10.08.1966 Ірпінська міська організація Демократичної партіі України
Савчук Галина Євгенівна 25.08.1965 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Сімперович Алла Володимирівна 22.08.1969 Ірпінська міська організація ”Європейська партія України”
Спасібо Сергій Григорович 07.08.1958 Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії
Станіславський Дмитро Миколайович 02.02.1967 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Федоренко Інна Євгенівна 22.10.1961 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Федотюк Микола Максимович 12.10.1956 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Фоменко Максим Михайлович 14.04.1980 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Черкасов Віктор Юрійович 17.07.1968 Ірпінська міська партійна організація Українська Народної Партії


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №15

Антоненко Сергій Володимирович 03.02.1978 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Ваховський Дмитро Миколайович 16.04.1980 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Гончарук Ірина Олександрівна 19.05.1961 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Горянський Володимир Вікторович 24.02.1959 Ірпінська міська організація Громадської Партії „ПОРА”
Грушевський Борис Олександрович 22.07.1954 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Давиденко Оксана Ігорівна 30.11.1980 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Загорук Андрій Степанович 26.08.1983 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”
Захлюпаний Володимир Миколайович 24.09.1960 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Кубрак Євгеній Михайлович 24.11.1971 Ірпінська міська організація Української Народної партії
Лук’янченко Геннадій Сергійович 22.08.1969 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Максимець Борис Григорович 14.02.1982 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Мельник Борис Володимирович 22.06.1957 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Прилипко Юрій Ілліч 11.08.1960 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Репа Всеволод Андрійович 05.07.1983 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Силка Едуард Миколайович 06.02.1965 Ірпінська міська організація політичної партії „Союз лівих сил”
Сокол Володимир Михайлович 30.06.1959 Ірпінська міська організація „Європейська партія України”
Стельмашов Артем Кирилович 25.06.1981 Ірпінська міська організація Української Республіканської партії „Собор”
Уварова Ольга Олександрівна 12.05.1952 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №16

Артюшенко Ольга Анатоліївна 14.04.1958 Ірпінська міська організація Демократичної Партії України
Гірник Степан Павлович 27.02.1949 Ірпінська міська організація політичної партії «За Україну!»
Гончар Олександр Миколайович 08.02.1968 Ірпінська міська організація Української Республіканської партії «Собор»
Зенченко Олександр Федорович 24.07.1953 Ірпінська міська організація Народної-Демократичної партії
Карандюк Григорій Миколайович 29.08.1954 Ірпінська міська організація партії «Народна влада»
Максименко Сергій Ігорович 26.09.1972 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Молчанов Володимир Володимирович 04.01.1981 Ірпінська міська Крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Осецький Максим Олегович 29.04.1988 Ірпінська міська організація Єдиного Центру
Пєший Валерій Анатолійович 23.01.1962 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Пилипчук Віктор Петрович 24.06.1965 Ірпінська міська організація Української соціал-демократичної партії
Сичук Станіслав Миколайович 01.01.1955 Ірпінська міська партійна організація Народна партія
Танчик Юрій Вікторович 16.056.1981 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Татарчук Марія Миколаївна 25.01.1964 Ірпінська міська організація Християнсько-Демократичний Союз
Ткачук Алла Анатоліївна 23.10.1967 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Щербашов Олександр Анатолійович 02.08.1968 Ірпінська міська організація Громадянської партії «ПОРА»
Ярильченко Ігор Володимирович 05.02.1962 Ірпінська міська організація Партії регіонів


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №17

Артеменко Інна Едуардівна 08.05.1974 Ірпінська міська організація Демократичної партії України
Бідула Людмила Миколаївна 31.03.1977 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Гаєвський Сергій Миколайович 28.02.1968 Ірпінська міська організація Соціалістичної партії України
Ган Ірина Володимирівна 28.06.1973 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Гончарук Леонід Васильович 22.09.2961 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Домбровський Ігор Ростиславович 23.05.1966 Ірпінська міська організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода”
Дубина Віталій Павлович 05.04.1975 Ірпінська міська організація Громадянської партії ”ПОРА”
Істомін Григорій Іванович 23.03.1976 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Ковальчук Олександр Анатолійович 17.06.1962 Ірпінська міська організація Народно-Демократичної партії
Коляда Олександра Олександрівна 20.01.1951 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз
Кононенко Станіслав Вікторович 14.02.1975 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Міглазов Іван Григорійович 09.10.1976 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Нетяга Тамара Анатоліївна 20.08.1958 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Опанащук Павло Віталійович 01.09.1985 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Пєший Олексій Валерійович 18.03.1990 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”
Пікулик Василь Серафимович 18.02.1946 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Повзик Олег Анатолійович 28.12.1961 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія


Список кандидатів у депутати до Ірпінської міської ради в одномандатному мажоритарному окрузі №18

Баляснікова Неллі Степанівна 06.11.1958 Ірпінська міська організація Партії Зелених України
Безпалий Дмитро Миколайович 18.06.1965 Ірпінська міська крайова організація політичної партії „Велика Україна”
Високий Дмитро Анатолійович 02.03.1985 Ірпінська міська організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Володарська Валентина Михайлівна 01.04.1954 Ірпінська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”
Гуля Євген Васильович 27.07.1953 Ірпінська міська організація Народний Рух України
Димур Микола Миколайович 31.03.1953 Ірпінська міська організація Демократичної партіі України
Карманюк Олена Петрівна 19.10.1980 Ірпінська міська організація політичної партії „Громадянська позиція”
Кустов Юрій Леонідович 02.06.1978 Ірпінська міська організація Єдиний Центр
Лизун Іван Миколайович 17.08.1980 Ірпінська міська партійна організація Політичної партії „Нова Політика”
Лошицький Ігор Іванович 26.02.1967 Ірпінська міська організація Партії Регіонів
Ляшенко Тетяна Миколаївна 24.04.1986 Ірпінська міська організація Української Республіканської Партії „Собор”
Мамонтова Мирослава Володимирівна 27.05.1977 Ірпінська міська організація Громадської партії „ПОРА”
Матюшенко Михайло Юрійович 08.01.1961 Ірпінська міська організація Політичної партії „Зелені”
Нерощин Олександр Костянтинович 13.01.1979 Ірпінська міська партійна організація політичної партії „Сильна Україна”
Остренок Юрій Павлович 26.07.1960 Ірпінська міська організація політичної партії „За Україну!”
Росол Раїса Миколаївна 24.03.1965 Ірпінська міська партійна організація Українська Народної Партії
Селіванова Валентина Миколаївна 01.01.1955 Ірпінська міська партійна організація Народна Партія
Тананаєв Олександр Вікторович 22.04.1975 Ірпінська міська організація партії „Народна влада”
Туровський Олексій Миколайович 21.04.1983 Ірпінська міська організація Політичної партії „Фронт Змін”
Шульга Всеволод Олегович 12.10.1982 Ірпінська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз


Голова Ірпінської 
міської виборчої комісії
Київської області О. В. Гавриленко

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# Равра 05.03.2012 22:35
Бриженюк нормальний тіп, але буду голосувати за Дмитришака Сергія Ігоровича. Він хоч корисну справу зробиа. Хлоопець молодий і розумний, а головне непродажний.
Цитировать
 
 
-4 # Трофимова 26.10.2010 12:28
Я отдам свой голос за Ковальчука Михаила Григорьевича мне он нравится как начальник ЖЭКа и как депутат. Сколько раз обращалась всегда помогал и справки без проблем подписывал.
Цитировать
 
 
-6 # Натусик 22.10.2010 10:40
В списку по 8 округу крім Бриженюка Ігоря не кого знайомого не побачила,мабудь ,тому що ніхто не працював з народом,окрім нього,тому за него і буду голосувати. Знаю його з дуже хорошої сторони.
Цитировать
 
 
-5 # Ирина 20.10.2010 21:26
Почему Вы тупо скопировали список депутатов с сайта и больше ничего, где список на должность мера, где список депутатов в область?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей






Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Списки кандидатів у депутати - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.