Міліція звертається до жителів Приірпіння

Печать
PDF
mvsУ зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією на Сході України, Ірпінський відділ МВС звертається до мешканців м. Ірпінь та всього Приірпіння з проханням повідомляти про підозрілі предмети та про осіб, котрі можуть чинити протиправні та провокаційні дії.

Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів, аби унеможливити скоєння будь-яких злочинів з використанням зброї та вибухівки, а також інших провокативних дій, що можуть дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у місті та регіоні.

Якщо Ви виявили предмет, який тривалий час знаходиться у людному місці без нагляду, особливо якщо до нього приєднані не характері деталі, негайно телефонуйте на спецлінію «102» і у жодному разі не намагайтесь перенестизнахідку, самостійно її відкрити або розібрати.

Наявність на дверях або вікнах (дроту, ниток, шнурів, важелів) – ще одна ознака можливої наявності вибухового пристрою.

Крім того, просимо перевізників звертати увагу на виявлення фактів перевезення небезпечних вантажів або осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру. Якщо Ви помітили такий факт, негайно повідомляйте про це органи внутрішніх справ.

Телефони чергової частини Ірпінського відділу МВС: (04597) 6-13-35 або 102
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Міліція звертається до жителів Приірпіння - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.