Ірпінців відправлятимуть на війну з 28 січня

Печать
PDF
330Четверту хвилю мобілізації розпочато. 19 січня 2015 р. президент України Петро Порошенко на нараді у міністра оборони України Степана Полторака зустрівся з усіма військовими комісарами України та командирами частин.

На Ірпінський військовий комісаріат покладено такий план призову: в армійські лави мають влитися 152 чоловіки, зокрема – 23 офіцери. Також мають бути мобілізовані п'ять одиниць техніки – КамАЗи. З Ірпеня відправка людей почнеться з 28 січня. Про це повідомив комісар Сергій Кайдан.

У законі зазначається, що мобілізація буде проводитися протягом 2015 року в три черги тривалістю 210 діб. За четверту хвилю планується призвати на службу 50 тисяч військових, ще 50 тисяч планують набрати в разі загострення ситуації в Україні.

Оголошена з 20 січня перша в 2015 р. хвиля мобілізації триватиме 90 днів, із квітня – друга хвиля буде тривалістю 60 днів, а з червня – третя, також тривалістю 60 днів.

Сергій Кайдан зазначив, що через значні поразки в інформаційній війні ситуація склалася кепська. Статистика показує, що багато людей ухиляється від проходження військової служби.

Напередодні Верховна Рада, з одного боку, ухвалила зміни в законах України, що стосуються статусів і виплати заробітної плати військовим, компенсацій. З іншого боку – ухвалено статті про збільшення штрафів за неявку. Так, наприклад, раніше за одну неявку до військового комісаріату штрафували на 51 грн., тепер із громадян стягуватимуть від 170 до 510 грн., із керівників підприємства, які не забезпечили явку громадянина до військового комісаріату, – від 510 до 1700 грн. Повторно з громадянина стягуватимуть 510-1700 грн., з керівника – 1700-5100 грн. На третій раз застосовуватимуть кримінальну відповідальність з ув'язненням від 3 до 5 років.

Військовий комісар Сергій Кайдан також зауважив, що дуже мляво відбувається оповіщення людей. Дотепер цим повністю займався військовий комісаріат, необхідно, щоб надавали допомогу ЖЕКи, керівники підприємств, де працюють військовозобов'язані, а також для сповіщення має долучитися волонтерська організація (вручення повістки вважається дійсним тоді, коли є підпис військовозобов'язаного).

Болюче питання – відправка військовозобов'язаних – через відсутність транспорту, коштів на бензин і навіть паперу, на якому виписують повістки і всілякі документи.

Сергій Кайдан також зауважив, що всім керівникам місцевої влади треба думати про тих, хто повертається із зони АТО. Здебільшого це поранені і травмовані (зокрема психологічно і психічно) бійці. Усі вони потребують реабілітації.

Автор: Володимир Коскін
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Ірпінців відправлятимуть на війну з 28 січня - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.