В ІРПІНСЬКОМУ МУЗЕЇ ТРИВАЄ ВИСТАВКА ЯЛИНКОВОЇ ІГРАШКИ

Печать
PDF
fb4Rkw92e4U
В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї триває виставка ялинкової іграшки. На виставці представлено близько сотні ялинкових прикрас другої половини ХХ століття з найрізноманітніших матеріалів (скла, картону, дерева). Тут можна побачити традиційних новорічних персонажів, героїв улюблених казок, скляні та ватні дари лісу та лану.

Цікаві експонати для виставки у музеї презентувала родина художника Володимира Сидорука – новорічні прикраси у вигляді електричних лампочок з нанесеним малюнком. Такі прикраси на ялинку Володимир Сидорук виготовляв для своїх дітей власноруч у післявоєнні роки.

«Ця виставка ніколи б не відбулася, якби не допомога наших відвідувачів, які передавали до музею ялинкові іграшки свого дитинства. Ми дуже вдячні нашим дарувальникам, – сказав директор музею Анатолій Зборовський. – Сподіваємось, що й надалі новорічна колекція музею буде поповнюватися завдяки щирому бажанню відвідувачів».
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - В ІРПІНСЬКОМУ МУЗЕЇ ТРИВАЄ ВИСТАВКА ЯЛИНКОВОЇ ІГРАШКИ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.