Всі на вибори!

Печать
PDF

Все на выборы!

Україна знову стоїть перед вибором. 31 жовтня відбудеться голосування на виборах до місцевих рад. Дуже важливо, щоб ми не знехтували можливістю висловити свою думку і делегували до органів влади авторитетних представників громади. Важливо, щоб кожен прийшов на виборчі дільниці і був почутий голос кожного. Політичні події попередніх років залишили в українців дещо гіркий присмак. Люди покладали великі надії на оновлення центральної влади, а натомість отримали розхитаний державний апарат і сварки. Незалежно від наших поглядів, всі ми хоч іноді, але відчували розчарування. Проте у будь-якої помилки є відчутний плюс – вона несе нам великий досвід, власні висновки. А шлях, по якому йде наша країна, незмінно залишається демократичним. І тому виборча система є невід’ємною частиною цього шляху.
Вибори є єдиним способом виправляти помилки. Вибори також дають можливість кожному реально впливати на керування країною чи містом.
Особливо це стосується місцевих виборів. Президенти и депутати Верховної Ради десь там, далеко. А область, наш район чи місто – вони ось тут, поруч. Наші обранці до місцевих рад чи в очільники міста точно мешкають поруч з нами, їздять по тих самих вулицях, гуляють з дітьми в тих самих парках. Єдність територіальної громади дуже важлива, коли мова йде про вирішення реальних, незахмарних практичних питань життєдіяльності міста. Ми ближче один до одного, краще знаємо один одного, краще зможемо проконтролювати наших обранців.
Я також беру активну участь в цих виборах – в першу чергу як кандидат на посаду міського голови. Але закликаю вас голосувати не за когось конкретно чи за мене особисто. Ні, я просто не хочу, щоб вибір зробила лише незначна частина громади, а всі інші потім дивувалися: «кого вони вибрали?». Якщо ми хочемо бачити у владі саме своїх представників, то треба особисто голосувати за них.
Саме тому я щиро закликаю вас не бути байдужими, не забувати про місцеві вибори. Беріть активну участь у обговореннях і зустрічах! Висловлюйте свої побажання, накази! Пропонуйте свої ідеї! І обов’язково приходьте на вибори 31 жовтня.

Джерело: bondar.kiev.ua

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Ирпенский независимый сервер - Всі на вибори! - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.