СУД ПОВЕРНУВ ДЕРЖАВІ 100 ГЕКТАРІВ БІЛИЧАНСЬКОГО ЛІСУ

Печать
PDF
1384433940Вищий адміністративний суд України задовольнив позов прокуратури Київської області про визнання протиправним та скасування рішення Коцюбинської селищної ради, яким передано ЖБК «Біличанка» 109 га Біличанського лісу.

Суд касаційної інстанції погодився з доводами прокуратури, що на час державної реєстрації житлово-будівельного кооперативу були наявні грубі порушення вимог законодавства. Тому селищна рада, не перевіривши правовий статус, мету та підстави вказаного кооперативу, не мала права надавати йому дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Вищевказане рішення Коцюбинської селищної ради визнано судом протиправним та скасовано.

Нагадаємо, що з 2008 року Коцюбинська та Гостомельська селищні ради всупереч законодавству відчужили у приватну власність майже 600 земельних ділянок загальною площею близько 100 га на території унікального Біличанського лісу, який називають “легенями Києва”.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - СУД ПОВЕРНУВ ДЕРЖАВІ 100 ГЕКТАРІВ БІЛИЧАНСЬКОГО ЛІСУ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.