ВОЛОДИМИР КАРПЛЮК СТАВ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ІРПЕНЯ

Печать
PDF
7effc-000000000026 жовтня стало новою сторінкою в житті Ірпеня. Адже саме в цей день на позачергових виборах посаду міського голови здобув Володимир Карплюк. Чимало політичних експертів, громадських діячів та й самих приірпінців говорять, що перемога цього кандидата дає історичний шанс для якісного оновлення та розвитку міста.

Визначним для Ірпеня став й інший факт, що у надскладних внутрішньо- і зовнішньополітичних умовах ці вибори відбулися взагалі. Максимальна мобілізація громадського сектору, неабияка свідомість та активність мешканців Приірпіння (з яких взяли участь у виборах 54,98%) зробила ці політичні змагання легітимними, демократичним і прозорими. Сьогодні з упевненістю можна говорити, що в Ірпені відбулися чесні вибори.

Багатоманітний «десант» спостерігачів, котрий прибув контролювати хід виборчого процесу в нашому місті та в сусідніх селищах, хоч і помітив деякі прикметні порушення (не знята до дня виборів вулична агітація майже від усіх кандидатів, потрапляння чи намагання потрапити на дільниці сторонніх осіб після 20:00, некомпетентність та часткова неготовність до виборів деяких членів комісій тощо), але визнав їх такими, що не вплинули на результати волевиявлення. Та й без будь-якого зовнішнього контролю приірпінці самі для себе відзначили колосальну різницю між тим, що відбувалося під час голосування у 2010 чи хоча б 2012 рр., і тим, як усе пройшло нині.

«Подорослішала» і сама громада, яка цього разу без примусу, тиску, підкупів чи маніпуляцій зробила свій вибір. Вона обрала кандидата за фахові здібності, реальні здобутки, ділові та управлінські вміння, зокрема, формування дієвої команди, за конкретну програму впорядкування Ірпеня. Кандидатом, який на думку приірпінців уособлює ці характеристики, став молодий політик, лідер громадської організації «Нові обличчя» Володимир Карплюк. Понад 10,5 тисяч тих, хто голосував 26 жовтня, віддали свої симпатії саме йому. За В.Карплюка проголосувало 31,88% виборців або кожний третій житель Приірпіння.

Із суттєвим відривом від переможця у трійку лідерів вписалися: провідник «афганського» руху Ігор Панасюк (18,64%) та депутат-«свободівець», секретар міської ради Богдан Мельничук (16,06%).

Зважаючи на це, а також на необхідність нормалізації ситуації у місті і спрямування енергії і потенціалу приірпінської громади у конструктивне русло новий міський голова Ірпеня Володимир Карплюк запропонував усім своїм опонентам об'єднатися на користь Ірпеня та спільно взяти відповідальність за майбутнє свого міста: «Постійний розбрат в Ірпені має відійти у минуле. Гостра вимога нинішнього часу – це конструктивний, професійний діалог та вміння чути одне одного. Закликаю всіх людей, кому не байдужі слова «патріотизм» і «Батьківщина», об'єднуватися довкола конкретних справ!»

Чи не вперше ми є свідками чіткої консолідації симпатій та очікувань місцевої громади довкола однієї кандидатури – молодого й дієвого лідера Володимира Карплюка. Наступним кроком, який без сумніву хотілося б бачити тій такі громаді, – це консолідація політичних інтересів провідних сил Приірпіння заради початку реального розвитку регіону. Перемога В.Карплюка дає Ірпеню та Приірпінню великий шанс і надію. Проте їхня реалізація залежить не лише від міського голови, а й від кожного з нас, нашої активності, свідомості, громадської участі та допомоги новому меру. Успіх можна досягти можна тільки разом!

Автор: Андрій СНІЖКО
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ВОЛОДИМИР КАРПЛЮК СТАВ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ІРПЕНЯ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.