«ПРИІРПІННЯ» – НОВОСТВОРЕНЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ПОРЯДКУ

Печать
PDF
rupenko14 жовтня 2014 року на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради погоджено Статут громадського формування з охорони порядку «Приірпіння». Про необхідність створення такого формування розповів членам виконкому начальник Ірпінського МВ УМВС Вадим Рупенко.

Зараз кримінальна ситуація в регіоні погіршується. Правоохоронцям досить важко самотужки вести патрулювання вулиць. Для цього й створюється таке громадське формування – «Приірпіння».

Як зазначив секретар Ірпінської міської ради Богдан Мельничук, подібних формувань в Ірпінському регіоні нараховується сім. Проте, реально допомагає міліції в охороні правопорядку лише «Щит», і то основним чином в Коцюбинському.

До складу формування «Приірпіння» входять переважно воїни-інтернаціоналісти, колишні міліціонери, а також мисливці. Вестимуть вони патрулювання та здійснюватимуть інші дії з охорони правопорядку виключно разом з працівниками міліції (у тім числі й ДАІ).

Командування батальйону та місцевих рот – вибірне. Про це розповів присутнім на засіданні виконкому Олег Смолянчук, колишній працівник МВС, який наразі є командиром батальйону з охорони громадського порядку «Приірпіння». Він має повноваження зняти з посади підлеглого командира роти, але не може призначати. Свого командира вибирають учасники територіальних селищних формувань – Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського, а також міста Бучі. Бучанська рота також підпорядковуватиметься загальному командуванню батальйону «Приірпіння» (за аналогією зі структурою МВС – Бучанський міськвідділ підпорядкований Ірпінському).

Олександр НАКАЗНЕНКО
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
# sf 18.10.2014 08:27
Всё звиздеж. Если раньше, лет 10 назад, патрули в городе были, то теперь их НЕТУ. Где они лазят - неизвестно
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - «ПРИІРПІННЯ» – НОВОСТВОРЕНЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ПОРЯДКУ - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.