Місяця оголошено у розшук

Печать
PDF
misborzЗа організацію вчинення групою осіб хуліганських дій та захоплення будівель, які мали місце в Ірпінському регіоні 01.10.2014, одній особі вже оголошено про підозру.

Прокуратурою міста Ірпеня забезпечено належне здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні за фактами вчинення групою осіб хуліганських дій та захоплення будівлі прокуратури міста Ірпеня з метою перешкоджання її нормальній роботі, які мали місце в Ірпінському регіоні 1.10.2014.

Зокрема, у вказаному кримінальному провадженні депутату Ірпінської міської ради Місяцю Ярославу Анатолійовичу оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 296 ч. 4, ст. 341 КК України. Санкції вказаних статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до семи років.

З урахуванням того, що Місяць Я.А. з метою уникнення передбаченого законом покарання переховується від органу досудового розслідування, стороною обвинувачення отримано дозвіл слідчого судді на його затримання з метою приводу його до суду та розгляду питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Слідчим оголошено підозрюваного у розшук.

Враховуючи те, що вищезгадані події викликали суспільний резонанс в Ірпінському регіоні та набули широкого розголосу, прокуратурою ретельно досліджуються обставини вчинених правопорушень з метою надання їм належної правової оцінки.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, на даний час допитуються свідки – очевидці події, призначено судово-медичну, судово-балістичну та дактилоскопічну експертизи, вилучаються відповідні фото та відеоматеріали.

Вживаються заходи з метою встановлення інших організаторів та співвиконавців кримінальних правопорушень з тим, щоб кожний причетний до них, був притягнутий до відповідальності.

Про хід та результати досудового розслідування громадськість інформуватиметься. Водночас, правоохоронні органи звертаються до громади із проханням повідомити у міліцію про наявну у них інформацію про місцеперебування розшукуваного Місяця.
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - Місяця оголошено у розшук - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.