ДТП в Ірпені

Печать
PDF
Сьогодні на розі вулиць Алієвої та Грибоєдова відбулося ДТП.  Дві машини зіштовхнулись одна з одною і водії ще довгий час не змогли розійтися, так як чекали на працівників відповідних органів аби вирішити усі питання стосовно дорожньої аварії.

Слід сказати, що у цьому місці, вже неоднораз відбувалися так бі мовити "дрібні" ДТП.  Можливо ми з вами у суєті мірській мало помічаємо, але кількість транспортних засобів у нашому місті значно побільшало. Слід визнати, що вправність водіїв останнім часом також не на вищому рівні.

Отож, треба подумати і запропонувати Ірпінському ДАІ, щоб на місці де біля базарного входу зливаються люди і транспортні засоби, можливо поставити вправного регулювальника, як у добрі старі часи. Ну хоча б у час великої активності.

DSC06970---   DSC06971---


Слід сказати, що це не перший випадок ДТП у нашому місті за останній час. Майже місяц тому  - 23 серпня також у центрі міста, на Привокзальній площі відбулось подібне дорожне лихо за участю мотоцикліста. Хочеться вірити, що все обійшлося без якихось ускладнень.

DSC05970----

Отож водіям доводиться ще раз нагадувати,  - будьте пильними на дорогах та не зволікайте правилами дорожнього руху.Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Loading...
Кухарська сотня Приірпіння

Авторизация вход пользователей


Забыли логин/пароль?
Зарегистрироваться

Пользователи авторизованные пользователи

Нет
Ирпенский независимый сервер - ДТП в Ірпені - Ирпень сайт - это новости Ирпеня, доска объявлений Ирпеня, работа в Ирпене, недвижимость Ирпеня, справка Ирпеня, карта города Ирпень и много полезной информации об Ирпене
Яндекс.Метрика
Цены самые конкурентные во всем Закарпатье.
Настройка и установка спутниковых антенн в Ирпене и Буче.
Показать все дома новостройки Ирпень.